Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Írnátok agykontrollos programo...

Írnátok agykontrollos programozó mondatokat?

Figyelt kérdés

Amitől Pl.:

1.Jobb lesz a teljesítményem (tanulás, sport)

2.Kreatívabb leszek/ jó ötleteim támadjanak


Ezek érdekelnek leginkább, de írhattok más mondatokat is.

(pl: párkapcsolat, stb)



2014. okt. 26. 00:09
1 2
 1/14 Ozmium42 ***** válasza:
68%

Teljesítmény növelésre:


[link]

2014. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jó pofa, tényleg, csak 1 probléma van ezzel, ez a kérdés nem a "HUMOR" kategóriában van.

Amúgy tényleg tetszik, de nem a kérdésre válaszol.

Egy nagy (bagoly)ember idézetével zárom: "Kérem a következőt!"

(a következő választ)

2014. okt. 26. 00:26
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Nekem például az van beprogramozva, hogy öld meg magad, gyűlölöm magam, pusztítást hozok stb...


Igazából annyi volna a lényeg, hogy amikor elgondolkodsz vagy eszedbe kell jutni valaminek az új program ugorjon be.

A gondolatok jönnek mennek, a döntés mindig a tiéd. Sajnos a szeretném vagy akarom édes kevés. Tettekre van szükség. Az azt hiszem, hogy hiszem gondolkodás is kevés.

Ahhoz, hogy jól érezd magad, pozitív érzelmkre van szükség és pozitív tapasztalatokra. Illetve tudni kell kezelni a negatív helyzeteket. Az érzelmek is jönnek mennek, mint a gondolatok. Lehetsz boldog és elkeseredett egyszerre. Lehetsz boldogan is öngyilkos, meg szórakozhatsz egyet úgy, hogy rossz napod volt.

Tehát a konklúzió, hogy pozitív tapsztalatokat kell égetni beléd, hogy ne csak becsapd magad, hanem el is hidd és legyen miért elhinned.

Olyan környezetre van szükséged, ahol megkapod a pozitív tapasztalatokat és segítenek feldolgozni vagy helyesen kezelni a negatív eseményeket.

Ha ez nem történik meg, akko a b verzió, hogy mindenről lemondva harcolsz a bemesélt célért és akkor is, ha buksz. Aztán majd jönnek magától a pozitív élmények is.

2014. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy szeretnél kreatív lenni?

Mutatnál nekem valami kreatív dolgot?

2014. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 Tudom hogy tettekre is szükség van, nem agykontrollal akarok meggazdagodni, az IQ tesztet 100%-osra írni, nem erről van szó, igazából abban sem vagyok biztos hogy működik-e az agykontroll, de egy próbát megér, nem? bajom nem lehet belőle, max annyi hogy nem történik semmi.

Amúgy végeztél agykontrollt vagy csakúgy ideírtál?

Csak olyanok írjanak akik agykontrolltoztak/meditáltak, és van valami tapasztalatuk. (ha az a tapasztalat, hogy nem ért el sikert akkor is írhat)

Aki meg csakúgy hallott rola az else olvassa a kérdést és menjen máshova trolkodni.

2014. okt. 26. 01:01
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 Azt hogy kreatív akarok lenni azt úgy értem, pl: Leülök rajzolni, és legyen valami ötletem hogy mit rajzoljak.

Elég gagyi példa, de most nem jutott jobb az eszembe XD

2014. okt. 26. 01:05
 7/14 anonim ***** válasza:

A pszichológia lényege az önmegfigyelés és a másik megértése. Meg lehet tapasztalni dolgokat, anélkül, hogy kipróbáltad volna. De ha ismered az agy működését vagy a genetikát, abból is lehet következtetni az anyag viselekdésére.

Én csak a hasamra ütöttem vedd úgy.


Rajzolni akkor kell, ha van valami amit megszeretnél osztani velünk. Pl. érzelem, táj, gondolat.

Különben marad a másolgatás.

Ahhoz hogy rajzolni tudj két dolog kell. Ölet és technika.

Az technikához tanár, gyakorlás, próbálgatás kell.


Ne kreatív akarj lenni. Persze munkákat és embereket lehet úgy minősíteni, hogy kreatív. De ha kreatív akarsz lenni, akkor nem tudod igazából, hogy mit akarsz. Jobban mondva vagy híres szeretnél lenni ilyenkor vagy valami szépet ill. figyelemfelkeltőt kreálni, amit magad sem tudod, hogy mi legyen. És ez a baj. hogy nem tudod, hogy mi legyen.

Valamit akarj közölni és próbáld meg összefüggésbe hozni más dolgokkal. (természetesen ha az ember nagyon műveletlen vagy tájékozatlan vagy bezártan él és korlátolt, akkor nem nagyon van választék. De ezen javíthat könyvek olvasása, képek, tájak, élőlények nézegetése, zene hallgatás a témában és a világ felfedezése).


Jó ötletek akkor támadnak, ha van valamit amit meg akarsz oldani. A kreativitásnak is több fajtája van.


Tényleg kíváncsi volnék, hogy szerinted milyen egy kreatív rajz...és mi benne a kreatív...

2014. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Röviden a sport és a tanulásról:


Sokan mondják, hogy ismétlés a tudás atyja. Ez igaz is, meg nem is. Én úgy mondanám, hogy a megértés és az önálló gyakorlás szükséges. (hatékony, ha hallod is, látod is a témát, de a legfontosabb, belül tudni és érteni amit kell).

A megértéshez és az információ rögzítéshez jellemzően koncentráció szükséges, amihez pedig energia kell.

Minél többet foglalkozol valamivel tény, hogy jobban rögzül benned.

Alvás közben is tanul ám az ember. Így hatékonyabb tanulni több nap alatt, mint vizsga előtt 30 perccel.


A sporthoz szintén gyakorlás kell és helyes életmód.

El kell kezdeni csinálni. Nem szabad túlterhelni magad.

A táplálkozásra is figyelni kell, mert van ami kifezetten nem használ sport előtt, van ami pedig szükséges volna utána.

Fáradtan, kiéhezve vagy túlzabálva magad se sport, se tanulás nem fog menni.


A párkapcsolathoz pedig külső és belső szimpátia szükséges. A külsődön mindig lehet javítani, hogy ne legyél szakadt, ápolatlan.

De az is számít, hogy milyen társaság vagy, milyen személyiség, milyen veled az élet...

Persze sok mindnen számít. Minden embernek más az elvárása. Van akinek a pénz, van akinek álom külső kell. De a lényeg, hogy ha nem adod önmagad vagy nem próbálkozol megszerezni valakit, akkor max a szerencse menthet meg.

2014. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Lucifer-666

Az agykontrollt azért akartam kipróbálni mert sokan azt írták hogy működik, meg persze azt is írták hogy nem :). Gondoltam kipróbálhatnám és meglátjuk mi lesz, de most hogy így olvasom a válaszzaidat, el is ment a kedvem tőle.

Azt is írták hogy a medditáció jótékony hatású (itt többen mondták azt hogy igaz, mint azt hogy nem).

Leírnád a véleményed/tepesztalatod a meditációrol?

2014. okt. 26. 01:56
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, ha tényleg tudtam valamit segíteni.

Én amit biztosan nem ajánlanék az a hipnózis. Ott arra kell figyelni, hogy ne szedjenek ki belőled privát adatokat vagy ne befolyásoljanak negatívan valamilyen hallucinogén szerrel. (nem mindegy, hogy ki csinálja és hogyan, persze ezek szélsőséges lehetőségek).

Viszont a legrosszabb esetben minden módszer jobb, mint lemondani az életről.

Nem gondolom, hogy a meditációnak volna bármilyen káros hatása (bár ahány módszer, annyi hatás). Én úgy gondolom hogy a legjobb gyakorlatok célja, hogy megpihenj és lazíts, mozgasd a tested és helyesen lélegezzél. Ha kipihent vagy, jobb a közérzeted úgy az élet is könnyebb.

Azt hallottam, hogy depressziós állapotban nem nagyon ajánlott semmi ilyesmi, mert felerősítheti a negatív emlékeket (amit sokan nem bírnak).

Hogy ez mennyire igaz nem tudom.

Ha van kedved és szeretnél pénz áldozni agykontrollra én arról sem beszéllek le.

Az olyan helyeket kell inkább kerülni, ahol vallási vagy ezotériás mesékkel akarnak gyógyítani. Igazából én azt sem tartom jó ötletnek, ha vizuális ábrákkal és hangokkal barmolják az agyat.

Nem az a cél, hogy túl terheld az agyad, szétdoppingold vagy mások irányítsák az életed. (tudom, azzal is lehet eremdény elérni).

Relaxáció, koncentráció, harmónia. Erre kell törekedni. (de nem úgy hogy kiütöd magad).

Én inkább szaunázni szoktam meg tornázni. Vagy zenét hallgatok.

De nyugodtan el lehet járni hobbiból jógázni is ha élvezed és bírod:)

A lényeg, hogy te jól érezd magad és felfrissülj.


Ez nem pont meditációhoz zene, de szerintem jó:

https://www.youtube.com/watch?v=xwsYvBYZcx4

2014. okt. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!