Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan oldalakat, ahol agykontrollos sikersztorikat olvashatok?

Figyelt kérdés

De akár ide leírhatjtok a sajátotokat is, ha van hozzá kedvetek. :)


Köszönöm előre is.


2013. jan. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
esettanulmanyok.hu meg vannak ilyen könyvek is! :)
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az agykontroll nem más, mint alacsony önbizalmú emberek bemagyaráznak maguknak mindenfélét, hogy milyen sikeresek lesznek és mi mindent vonzanak be, ezért elég egy ilyen fizetős agykontrollos műtanfolyamos oldalra ellátogatni.
2013. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ha nem hiszel benne, akkor mit keresel az ezo oldalon?
2013. jan. 20. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Főoldalon görgetve láttam meg a kérdést. A kételkedés is vélemény, a teljes képhez hozzá tartozik. Ezek elutasítása és egy témát csak sikersztorikon megközelíteni az nem a legteljesebb dolog.

Kb mintha MLMhez vagy forexezéshez úgy hozzáfogni, hogy csak "sikersztorikat" olvasunk.


Nem támadólag írtam, csak a teljesebb kép végett.

2013. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1NruHtlan ***** válasza:
Csernus a legnagyobb agykontrolos. Nyúl vagy galamb?? Megakarsz dögleni?? Meg fogsz dögleni. Csak azkell h magadban higgy nem az h elmagyarázzák miben.
2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!