Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerül az elme-tükr...

Miért nem sikerül az elme-tükre technika? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy nagyobb összeget szeretnék bevonzani, már hónapok óta gondolok rá néha tudatosan, néha nem, viszont két héttel ezelőtt láttam ezt a technikát, és azóta még pontosabban, napi 1 órát foglalkozok vele, de semmi. Azért vagyok kicsit csalódott, mert több hepyen is írták, hogy ha sürgős, akkor naponta többször gondoljunk rá és pár napon belül akkor sikerülni fog. Ha még nem jött be, akkor kb. mennyi idő kell neki? Vagy ha tudtok esetleg más módszert, ami sokaknak bevált, azt is szívesen meghallgatnám.

Aki nem hisz ilyenekben, az ne is válaszoljon.



#agykontroll #elme-tükre technika #pénz bevonzása
2014. okt. 26. 17:12
 1/8 Legoman ***** válasza:
89%

[link]

Lehet, hogy rosszul csinálsz valamit. Így próbáltad. Mert ha túlzottan aggódsz azon, hogy fog valóra válni, akkor annál több ideig tart. Csak lazulj el szerintem és hagyd, hogy megtörténjen. :)

2014. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerinted miért nincs egy rakás agykontrolos milliárdos Magyarországon?


Esetleg azért mert ezek a dolgok nem teljesen úgy működnek hogy csettintesz egyet...

2014. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na, vajon miért?
2014. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem létezik.
2014. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves első, lehet, hogy meg kéne akkor próbálni az elengedést is. :)

A többieknek meg üzenem, hogy igenis létezik és működik is az agykontroll, mert már nekem is sikerült jópár kisebb dolog vele. Ez sima energiaáramlás, mindenki meg tudná csinálni rendesen is, ha akarná. Azért nincsenek agykontrollos milliárdosok, mert vagy nem hisznek benne eléggé, vagy nem tudják alkalmazni. Csak azt nem értem, hogy miért jó az nektek, ha beleköthettek másokba. Úgy látszik, hogy ezek szerint feleslegesen írtam le a kérdésbe az utolsó mondatot, vagy el sem olvastátok, csak kötözködni jöttetek ide.

2014. okt. 28. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Blablabla.

Nőjj fel.

Ha valamit el akarsz érni az életben azért kőkeményen meg kell dolgozni, nem bevonzani...

2014. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nincs mit tükrözni...
2014. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez így menne, akkor senki nem dolgozna a pénzért, hanem 'bevonzaná' azt. Mit szólnál, ha a postásod nem kihozná a leveleket, hanem ehelyett otthon ülne és éppen bevonzana? Vagy az orvosok, péked, taxisod, útépítőd, tanárod nem dolgozna, hanem "bevonzana"? Menne a világ így szerinted?
2014. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!