Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye, kinek mi...

A vonzás törvénye, kinek mi jött be jobban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vannak, akik szerint az a jó, ha mindig arra gondolsz amit be akarsz vonzani, mások meg azt mondják hogy ne foglalkozzunk vele, engedjük el. Kinek melyik vált be? Szerintetek melyik hatásosabb?

2014. okt. 29. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Megpróbáltam az adózás zh-n 51% bevonzani mondanom sem kell h nem sikerült.
2014. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Cselekedni.
2014. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Egyik se működik, de a cselekedet az igen.
2014. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Akinek elég nagy a gravitációs, vagy a mágneses tere, az úgyis be fogja vonzani azt a bizonyos dolgot. Akinek meg nem, az jobb ha elsétál érte.
2014. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve rossz a kérdés. Ez a kettő nem szétválasztható, tehát elképzeled, amit szeretnél, és utána elengeded. Ennél egy picit összetettebb a dolog, de egy mondatban így tudnám leírni.
2014. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem az a hatásosabb, hogy ha nem kellesz valakinek, akkor elfogadod, hogy bármit csinálsz, nem fogsz neki kelleni...akármilyen vonzásaid vannak, meg akárhogy képzeled el.

Pont ezért nem tudja senki, hogy konkrétan hogy kell ezt csinálni, mert nem is létezik. Ezek csak véletlenekből lettek összeállítva, felmérések alapján, hogy kinek melyik jött be; hangsúlyozom VÉLETLENÜL.

2014. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen, én is arra gondoltam, mindkettőről sokat olvastam már, csak siettem, mikor írtam. Tehát szerinted melyik lehet a "hatásosabb"?
2014. okt. 29. 17:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, utolsó előttinek írtam. :) Az utolsónak pedig: nem embert akarok vele bevonzani :D
2014. okt. 29. 17:14
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
De most gondolj bele, ha ezek tényleg működnének, akkor mindenkinek ezt tanítanák az iskolában. Akkor nem kéne például edzeni, hanem csak folyton arra gondolni, hogy ki vagy gyúrva, és magadtól izmosodnál. Akkor nem kéne dolgokat megtanulni, csak vizualizálni hogy tudod és már tudnád is.
2014. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ez azért nem így működik. NEM vagyok "hívő", de ELVILEG, ahogy én értelmeztem, a vonzás törvénye lehetőségeket teremt.


Például: szeptember közepén pont erre gondoltam, hogy ki kéne próbálni. Hónapok óta állást keresek, amit nappali tagozat mellett lehet csinálni, de persze Tescon és gyorséttermeken kívül semmi... (mindkettőt kipróbáltam már, de köszi, többet nem kérek belőlük, mindegy, nem is ez a lényeg.) szóval arra gondoltam, hogy legye 10.000 forint a számlámon. aztán arra gondoltam hogy ELVILEG (ezt továbbra is hangsúlyozom) kérjünk csak nagyot nyugodtan, mert az Univerzumnak elvileg mindegy a szám. Ekkor gondoltam 100.000-re, mert miért ne, és ment tovább az élet.


Másfél nappal később felhívott egy szaktársam apukája, hogy jövő hétre tudna adni egy alkalmi munkát, hétfőtől péntekig, napi 20.000 forintért... :)


Persze lehet véletlen volt, de akkor egy BAROMI NAGY véletlen.

2014. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!