Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meddig kell tudatalattiban...

Meddig kell tudatalattiban üzenni valakinek hogy végre jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Meg kellene beszélnem valakivel valamit, de nincs rá módom. Üzentem neki fizikai síkon, de nem válaszolt. Ennek 3 hete. 2 hete próbálok üzenni neki hogy beszélnünk kellene mert így kaphatnánk választ a kérdéseinkre. Úgy feküdtem le, hogy alfa állapotban vagy legalábbis én annak gondoltam elmondtam hogy akkor akarok és akkor fogok felébredni amikor xy a legfogékonyabb az üzenet fogadásra és fel is ébredtem, majd alfában probáltam üzenni neki, de nem tudtam utána vissza aludni és ugy éreztem ez az egész naprol napra egyre több energiámat vesz el. 3 éjjel ugyanugy nem aludtam vissza és egyre fáradtabb voltam naprol napra. Majd olvastam valakinél, hogy ő úgy szokta, hogy lefekvéskor elmondja hogy xy-nak szeretne üzenni és adják át neki az üzenetet amikor erre a legfogékonyabb.

Már bele fáradtam az üzenésbe, de sokaknál olvastam hogy hónapokig üzentek az illetőnek mire jelentkezett. Lelkileg nyugtalanít, hogy nem tudtuk megbeszélni a dolgot, ami amugy szerintem csak számomra lenne fontos, de ugy gondolom számára is vannak kérdések, hisz nem értheti mit miért tettem, mondtam. Jelenleg kezdek azon lenni, hogy inkább feladom és megpróbálom elfelejteni a dolgokat és öt is kiverni a fejemböl. Vagy ne adjam fel és próbálkozzak még? Mindenképp működik a szubjektív kommunikáció vagy van másnál is akinél nem működött?


2014. dec. 6. 20:53
1 2 3
 1/24 Legoman ***** válasza:

Az az illetőtől is függ, hogy mennyire akarja fogadni. Például a tudatos álomban a legkönnyebb.

Gondolom messze van tőled az illető, így nehezen fog menni a telepátia. :D

De végtére is sikerülhet. Próbáld meg így:

Menj le alfába amennyire csak tudsz, de ne aludj el. Majd képzeld el az illetőt magad elé, ahogy elmondod neki az üzenetedet. Képzeld el, hogy ő felfogta azt, amit mondtál neki. Nos ezt sokáig ismételgesd, mondogasd neki sokáig és tartsd a képet folyamatosan és képzeld el, ahogy megértette. Légy biztos benne, hogy megfogja kapni az üzenetet.

Gondolj rá sokat az nap és az üzenetedre, amit mondani szeretnél neki. Érezd, ahogy már elmondtad neki az üzenetedet.


Én így csináltam régen. :D De persze, ha megtanulod a telepátiát sokkal könnyebb. :)

2014. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A harmadik szem ***** válasza:

"Meddig kell tudatalattiban üzenni valakinek hogy végre jelentkezzen?"

Az idők végezetéig.


Vagy ne adjam fel és próbálkozzak még?

Ha ráérsz az idők végezetéig, próbálkozhatsz még.


Mindenképp működik a szubjektív kommunikáció vagy van másnál is akinél nem működött?

Senkinél sem működik, csak ráfogják, hogy emiatt történtek dolgok.

2014. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ameddig az ő tudatalattijában meg nem jelenik, majd tudatossá nem teszi.

.

Hiába küldesz SMS-t annak, akinek nics telefonja!

2014. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy amit üzenni akarsz, illetve a puszta akarat, az nem tudat alatti, hanem tudat. Hogyan akarod tudatosan használni azt, ami arról kapta a nevét, hogy nem tudatosan használod? Felejtsd el. Még ha lehetséges lenne is, nem lehet általa üzeneteket küldözgetni. Mégis hogyan, mivel? Semmi kapcsolat nincs a kettőtök idegrendszere között.
2014. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Legoman ***** válasza:

Ozmium. :D Igazából minden ember összeköttetésben áll egymással, csak nem veszi észre senki.

Ezért létezik olyan, hogy házasság, barátság, család, rokonok, ismerősök stb. Egyik barátommal se állok vérségi kapcsolatban, még csak ismerősök se lehettünk volna, és még is jól kijövünk. Ezért van az embernek érzése. Ha jobban végiggondolod minden ember egyforma, de nem külsőleg, hanem belül. Szóval mindenkinek ugyanolyan szervekkel született és adottságokkal, mint bármely más ember. Minden emberben meg van az az érzés, mint benned is. Az már más kérdés, hogyan használja őket. :)

2014. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A harmadik szem ***** válasza:
60%
Legoman szerinted miért kemény az aszfalt? A molekuláris szerkezete miatt, vagy mert megettem a fasírtomat?
2014. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszi, egyébként akinek fogalma sincs az agykontrollról és nem hisz benne az az illető mit keres ebben a témában?

Az internetet is használod és kapcsolódsz hozzá nap, mint nap pedig nem látod az éter hullámait a levegőben. Ha repülőn üllsz és ott netezel a laptopodon akkor sem vezetékes interneted van mégis a világhálón barangolsz? Az sem kézzel fogható. Akkor miért ne hihetnék abban, hogy kapcsolódni tudok egy másik frekvencián valaki tudatához? Akkor kapcsold ki a számítógéped és a mobilod is dobd ki, mert az sem kézzel fogható, pedig működik. Vegyük úgy hogy én most próbálok valakinek telefonálni egy másik frekvencián csak kevés a térerő. Vagy addig hívom míg fel nem veszi a hívásom vagy megunom és nem hívom többet.

2014. dec. 6. 21:21
 8/24 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Az a különbség a kettő között, hogy az Internet kábelen jön, a wifi pedig rádióhullámmal. A kapcsolat létezik. Ugyanez nem létezik agyak között. Egyébként azért vagyok ebben a témakörben, mert attól, hogy a kérdés ostobaság, még lehet rá helyes választ írni, és a kategóriák a kérdések téma szerinti csoportosítására, és nem a válaszadók szeparálására valók.


Legoman :D


Igazából semmiféle összeköttetés nincs ember és ember között, és egyáltalán nem igaz, hogy minden ember egyforma. Emberek csoportjainak vannak közös, sőt azonos tulajdonságai, de nem egy csoport van, és nem az egész emberiség közös. Amit tudsz a szervekről, vagy bármiről, csak a felszín kapargatása. Nem véletlen, hogy nem lehet akárki szervdonor egy adott beteg esetében. Az, hogy a barátaiddal jól kijössz, annak semmi köze nincs ahhoz, hogy a tudatalattitok misztikus módon összeköttetésben van. Személyiség, jellem létezik, amit verbális és egyéb tapasztalati úton lehet észlelni, rokonszenvesnek vagy ellenszenvesnek tartani.

2014. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Miért van szükséged rá, hogy ostoba kérdésekre válaszolj?
2014. dec. 6. 21:40
 10/24 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Nehogy elhiggye valaki, hogy ilyesmi létezik.
2014. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!