Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meddig kell tudatalattiban...

Meddig kell tudatalattiban üzenni valakinek hogy végre jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Meg kellene beszélnem valakivel valamit, de nincs rá módom. Üzentem neki fizikai síkon, de nem válaszolt. Ennek 3 hete. 2 hete próbálok üzenni neki hogy beszélnünk kellene mert így kaphatnánk választ a kérdéseinkre. Úgy feküdtem le, hogy alfa állapotban vagy legalábbis én annak gondoltam elmondtam hogy akkor akarok és akkor fogok felébredni amikor xy a legfogékonyabb az üzenet fogadásra és fel is ébredtem, majd alfában probáltam üzenni neki, de nem tudtam utána vissza aludni és ugy éreztem ez az egész naprol napra egyre több energiámat vesz el. 3 éjjel ugyanugy nem aludtam vissza és egyre fáradtabb voltam naprol napra. Majd olvastam valakinél, hogy ő úgy szokta, hogy lefekvéskor elmondja hogy xy-nak szeretne üzenni és adják át neki az üzenetet amikor erre a legfogékonyabb.

Már bele fáradtam az üzenésbe, de sokaknál olvastam hogy hónapokig üzentek az illetőnek mire jelentkezett. Lelkileg nyugtalanít, hogy nem tudtuk megbeszélni a dolgot, ami amugy szerintem csak számomra lenne fontos, de ugy gondolom számára is vannak kérdések, hisz nem értheti mit miért tettem, mondtam. Jelenleg kezdek azon lenni, hogy inkább feladom és megpróbálom elfelejteni a dolgokat és öt is kiverni a fejemböl. Vagy ne adjam fel és próbálkozzak még? Mindenképp működik a szubjektív kommunikáció vagy van másnál is akinél nem működött?


2014. dec. 6. 20:53
1 2 3
 21/24 A harmadik szem ***** válasza:
#18 Nem ellenszenvből, de meg kell jegyezzem, ez puszta véletlen volt. Az nem lehet, hogy látott előtte képet rólad, ahol azt a kabátot hordtad? Még mielőtt olyan dolgokkal magyarázkodnánk, amik alaptalanok, de "logikusak", előbb minden olyan eshetőséget is tekintsünk át, amiknek viszont van alapjuk.
2014. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Nem biztos, hogy puszta véletlen, de engem is érdekelne, hogy vajon csak ez az egy eset volt, vagy több is?

18-as, alkalmaztad máskor is ezt a technikát ami igazolhatóan sikeres volt?

2014. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ilyen álomban üzenetküldöset nem sokszor alkalmaztam, ez a kabátos dolog a legemlékezetesebb számomra. De pl. volt, hogy "megmondtam" xy-nak hogy álmodjon papagájokkal, és úgy is volt, vagy egy barátnömnél, hogy mondjon ki egy bizonyos nem túl gyakran használt szót másnap ha találkozunk. Az is sikerült :-) a szó a dekadens volt.


Legtöbbször inkább azzal foglalkoztam, hogy "beültessek" egy bizonyos gondolatfoszlányt xy tudatalattijába, ami aztán pár perc után úgy ütközik ki nála, mintha ö maga találta volna ki, hogy azt meg akarja csinálni. Csak ez ugye mamipulálás, korlátozás az egyéni szabadságban így felhagytam vele.

2014. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Fontos kiemelni azt az üzenetküldéskor, hogy miért lesz jó neki, ha megteszi azt, amit te szeretnél.


Például: Béla! Ha sikerült megbeszélnünk azt a helyzetet, akkor mindketten nyugodtabban élhetjük az életünket, nem lesz plusz stresszforrás, engem boldoggá tennél vele.

2014. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!