Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik olyan, hogy hipnotizál...

Létezik olyan, hogy hipnotizálással tudatalattiba visznek és elhitetik veled, amit szeretnél, hogy valóra váljon?

Figyelt kérdés

Elvont téma! Légyszi, csak azok válaszoljanak, akik hasonlóan gondolkodnak, mint én.

Egy szakember, aki tényleg érti a dolgát, hipnotizál és azt szuggerálja beléd, amit szeretnél, hogy igaz legyen, ez így beválik? Tegyük fel, sikeres szeretnél lenni és ezt hipnózissal a tudatalatti elhiszi, akkor a vonzás törvényét alapul véve sikerülnie kell. Hallottam, hogy a gyógyításban is segít és ezt be is bizonyítottak. Akkor végülis bármi lehetséges.



2014. dec. 8. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne, már rég nem lenne szegénység, betegség.
2014. dec. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha találsz tényleg szakembert, nem valami dilettánst, akkor lehetséges. De a munkát akkor is neked kell majd elvégezni, nem fog ingyen az öledbe hullani semmi.
2014. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

>akkor a vonzás törvényét alapul véve sikerülnie kell


Kezdjük ott, hogy a Vonzás Törvénye csak egy üres marketingfogás, és valójában nem létezik.


>Hallottam, hogy a gyógyításban is segít és ezt be is bizonyítottak.


Akkor nem hiszem, hogy jó forrásokat olvastál, vagy nem a megfelelő következtetéseket vontad le.

2014. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A realisták és negatív, unalmas emberek véleményére ismétlem nem vagyok kíváncsi! Nem szükséges időt szakítani a kérdésem megválaszolására, akkot inkább ugorjátok át, köszönöm. Elég ha én tisztában vagyok a dolgokkal, nálam egy-két dolognál bevált, tehát csak van alapja. A marketinges dologgal meg el lehet menni a sunyiba, könnyű mindenbe belekötni.
2014. dec. 10. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
#3. Mi köze van a Vonzás Törvényének egy marketing fogáshoz? Majd válaszold meg kérlek.
2014. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azon vagyok, amin a kérdező. Járok hipnotherapeutához, aki külföldön is agyonképzett. Én is konkrét kéréssel, óhajjal mentem.

Egy konkrét probléma 3-4 alkalom alatt oldódik meg(utána ingyenes, egy foglalkozás 3-4 óra)

Nekem most lesz ingyenes. Az az helyzet, hogy millió más dolog oldódott meg, így ennek ellenére nem vagyok elégedetlen.

Múlttal kapcsolatban kellett foglalkozni velem, ugyan a foglalkozás végén mindig el lett ültetve szuggesztió, de magam is észrevettem, hogy nem fogadom ezt el és megtapasztaltam, miért nem.


Mondok egy konkrét példát: Beviszik a tudatalattimba, hogy szeretetre méltó vagyok, de előtte hipnózisban azt tárgyaltuk, hogyan molesztáltak 6-7 évesen....

Hiába mondják, hogy szeretetre méltó vagyok(meg logikus is), azt gondoltam, hogy persze... bazilika(trágárság szűrő)!


Tehát, ha a probléma gyökere nincs meg, akkor hat valamelyest, de nem az igazi.


Jó helyen tapogatózol, ha vonzás törvénye felmerült benned, de talán fontosabb a gyakorlati része, gondolatok megkérdőjelezése.


Szóval inkább a gondolatok megkérdőjelezését és megfordítását gyakoroljuk be előtte. Munkának hívjuk, ez egy módszer,

link:


https://www.youtube.com/watch?v=aFxXJKW0_Pc



https://www.youtube.com/watch?v=n7kMSSK-ASU


Természetesen Munka(link fogalma szerinti) mellett bevihető bármi, amivel egyezik a végső gondolatod, ami reálisabb lett az eredetinél. "Hazug" gondolat nem vihető be a tudatalattiba.

Ez a lényeg, nagyon rövidítve.

2015. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!