Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez tényleg lehetséges, hipnoti...

Heinz Szabolcs kérdése:

Ez tényleg lehetséges, hipnotizálással becsapni így az embereket? (Derren Brown)

Figyelt kérdés

Ezen a videon papírpénz helyett papírral vásárol és az emberek nem veszik észre, nekem hitelesnek tűnik:

http://www.youtube.com/watch?v=3Vz_YTNLn6w

és még egy csomo minden fantasztikus dolgot tud, pl láthatatlanná vállni:

http://www.youtube.com/watch?v=uZX5iA92gTk&feature=related



2012. aug. 7. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz!!!
2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Láttam, tapasztaltam a hipnotizálást, minden létezik, bármit megtehet egy ügyes hipnotizőr.
2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Második, ha tapasztaltad volna, nem beszélnél hülyeséget.

Egy hipnotizáltat nem lehet akarata ellenére akármire rávenni.

Ez egy alapvető dolog!!!

Sokan túl misztifikálják, és még többen félreértik a hipnózist. Ez nem így működik!

2012. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lécci nézzétek meg a videot és ugy írjatok, mert tényleg van aki csal de itt az emberek reakcioi hitelesek
2012. aug. 7. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Megnéztem az első videót, ez nem hipnózis amit alkalmazott. Csak hogy tisztában legyél vele....
2012. aug. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A második videó lényege (de ezt ő maga is elmondja az elején ha értenéd amit mond), hogy ha nem veszik észre akkor az olyan mintha láthatatlan lenne. Ennyi az egész...
2012. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem a fogászaton hipnotizáltak egyszer, persze kaptam rendes érzéstelenítőt is mellé. Például amikor azt mondták, hogy kinyitom a számat, tényleg elkezdett kinyílni magától. Viszont ha akartam volna azonnal be tudtam volna csukni.


Szóval a választásod meg van, a tudatod integritásába nem lehet belekontárkodni. Ahhoz már pszichoaktív anyag (LSD stb), alvásmegvonás, elektrosokk stb kellene.

2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges bármi, pl. arra is rátudod venni az emberek szellemét, hogy ne lássanak meg téged ezáltal láthatatlan leszel.
2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

WTF??


A videó Channel 4 tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt.

Sajnáljuk.

2012. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehetséges, csak a hozzánemértő emberek hiszik el.

-Szkeptikus-

2012. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!