Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet érzékelni...

Agykontrollal lehet érzékelni az angyalok jelenlétét?

Figyelt kérdés

Nem rég keztem el az alapgyakorlatot,a reggeli és esti meditációkat,minden nagyon jól megy.Ennek ellenére tudom majd idő után érzékelni őket?Már mint az angyalokat,mint istent stb...Sok tanácsot szeretnék tőlük kérni.

Köszönöm!

Ja és ha meditációval képtelenség van más módszere is?



2015. febr. 1. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Angyalok alatt mit értesz pontosan? Én konkrétan nem hiszek az angyalokban, de ettől nem zárom ki, hogy léteznek. Amúgy ha angyalok léteznek, akkor egész biztos, hogy vannak démonok is. Erről mi a véleményed?
2015. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igazából a démonokra nem vagyok kíváncsi.:-)

Viszont arra kíváncsi vagyok,hogy agykontrollal lehetséges ez?...

2015. febr. 1. 11:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
"Ja és ha meditációval képtelenség van más módszere is?"
2015. febr. 1. 11:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem közvetlenül a főnőkkel akarsz kommunikálni?:)
2015. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem értem amit mondani akarsz.:(

Viszont,ha istenre gondolsz,akkor igen,ő vele is kommunikálni szeretnék.De még mindig nem kaptam meg a megfelelő választ.

2015. febr. 1. 12:17
 7/19 bollocks ***** válasza:
De megkaptad, #3.
2015. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontroll alapvetően nem erre van. Az agykontroll az embert magát befolyásolja, önmagára irányul. Meg lehet próbálni az észlelést kitágítani vele, de kicsi rá az esély hogy sikerül is, mert az agykontroll nem jár együtt a megfelelő szellemi fejlődéssel. Szellemi lényekkel kettős irányú koncentrációval lehet némi kapcsolatot létrehozni, amikor kifelé, a kommunikáció alanyára figyelsz, és a magadban a feléd közvetített válaszaira. Agykontrollal egyik sem érhető el. Az alfa állapot sem mindig alkalmas arra, hogy ilyen impulzusokra befogadó legyél. Van amikor sokkal mélyebb, mégis sokkal koncentráltabb elmeállapot kell a sikerhez. Az agykontroll nem meditáció, de a meditáció már segít abban, hogy az elmédet kifelé, vagy befelé tudd irányítani. Alap gyakorlatnak a meditáció jól jöhet. A meditációt pedig agykontroll alapokra is lehet építeni.
2015. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8#.nagyon köszönöm.Benne volt a lényeg.

7# Nem,nem igazán kaptam meg,mivel nem írta le,hogy mi a másik módszere.

De most már megkaptam.Az egyszerű meditáció.

2015. febr. 1. 12:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Miért, láthatatlan rózsaszín egyszarvúkat lehet?
2015. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!