Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelenthet? Targymozgatas,...

Mit jelenthet? Targymozgatas, agykontroll? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha a tárgyak megmozdulnak körülöttem. Pl.:

A poháron a kanál...vagy mondjuk billiard kozben, olyan mintha szinte megmondanam a golyonak hogy merre menjen.

En nem tarsitok neki semmi jelentoseget, de azert erdekelne mit gondoltok.



2015. febr. 12. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem agykontrollozok, de ez nálam is elő szokott ritkán fordulni, hogy a pohárban elfordul a kanál.Ez általában akkor szokott történni, ha valamin nagyon elmélyedve gondolkozok és hirtelen nézek oda a pohárra, akkor a kanál nagyon gyorsan körbe fordul benne.Nem tudom, miért pont a kanál...Talán olyan a közeg, hogy jobban vezet bizonyos energiákat.
2015. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű fizika, hőmérséklet-változás, vagy nagyon lassú, szemmel nem észrevehető mozgás amitől egy idő után a gravitáció győz a súrlódás felett. Nálam is van olyan pl. hogy ha nem csavarom rá egy műanyag palack kupakját hanem csak ráteszem, akkor egy idő múlva leugrik. Vagy leteszem a táskát az ágyra és pár óra múlva egyszerűen ledől.
2015. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs semmi jelentősége, csupán tehetséges vagy a biliárdban. A profi biliárd játékosok mindig megmondják a golyónak merre menjen, szó szerint. Ha a golyó ellenáll, kérheti a golyók cseréjét. Meg kéne próbálkoznod ezzel a sporttal komolyabban foglalkozni
2015. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi ezeket a gyors, és jó válaszokat! Az utolsó válasz nagyon tetszett :D

Természetesen még várom a válaszokat :)

2015. febr. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!