Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki pénzenergiát felszabadí...

Valaki pénzenergiát felszabadító mágiát olcsón tud?

Figyelt kérdés

[link]

Itt árulnak ilyen mágiát, de 10000 ft, illetve most 5990 ft akciósan. Van aki ismeri ezt a mágiát és megosztaná velem olcsóbban? Vagy mi lenne, ha többen összedobnánk rá a pénzt, és akkor mindenki ismerné a mágiát és mindenkinek lenne pénzenergiája?



2015. febr. 12. 17:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen rosszhiszeműnek lenni. 5000 forint ellopásáért szervezkednék itt a neten? Pláne ha átutalás lenne az követhető, meg minden, nem lehet csak úgy lenyúlni. Vagy majd svájci bankszámlákon fogom tárolni a lopott 5000 forintomat? :D Pont ezekért tőlem akár más is gyűjtheti, ha valaki lopni akar, ennél ezer értelmesebb módja van. Arról nem is beszélve, hogy eddig senki nem jelentkezett...
2015. febr. 13. 16:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Valaki kétezres bankjegyeket vásárolni 5000Ft-ért tud?


ugyan már mégis effektíve hogy működik a pénzenergia? fogadáson nyered, vagy találod az utcán, vagy ajándékba fog jönni, vagy előbb jön a fizu? mert hogy az égből nem fognak tőle huszasok potyogni az tuti, de ha mégis akkor nekem is megírhatjátok a mágiáját :P ;)

2015. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én beszállnék egy ezressel. Már régen keresek ilyen alkalmi lehetőséget.
2015. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsó elötti vagyok, bocsánat, úgy ugattam, hogy fogalmam sem volt... a pénzenergiától tényleg nem potyognak 20-asok, csak rendbe hoz gazdaságilag.. hát MO-n tényleg nagy szükség van erre, csak varázsolni kell, és már ki lesz fizetve minden tartozás... hogy ezt a NAV még nem tudta, vagy csak nem akarják, hogy a behajtk éhen haljanak... ó, igaz is nem halnának meg, csak hitelre kéne venniük a kaját, aztán meg elvarázsolni a tartozást :DDD jó jövőt jósolok ennek, bár ha senkise fizet semmiért, akkora lesz az infláció, hogy a végén megyünk vissza a cserekereskedelembe
2015. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!