Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A TV-ben régebben felhívtam...

Morzsa kérdése:

A TV-ben régebben felhívtam egy emelt díjas telszámot, a pénzenergiát szerettem volna kipróbálni, én naív. Hogyan mondhatom le ezt a szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Általában minden héten kapok egy smst,pénzenergia,szerelem stb,témával kapcsolatban,hogy hívjam az alábbi telszámot és szerencsém lesz.Persze soha nem hívom,de lemondani sem tudom,hogy ne küldjék ezeket az üzeneteket.Valaki jár hasonló cipőben?
2014. máj. 28. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot és mondd le ezt a baromságot, ha nem tartasz rá igényt nekik kötelességük ezt megszüntetni.
2014. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem mi a problémád? A pénzenergia működik, csak éppen a hülyék fizetnek a rafkósoknak, ahogy esetedben is történik.
2014. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mekkora balek vagy :-D
2014. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!