Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kértem pénzenergiát az ezo...

Kértem pénzenergiát az ezo tv-től, és fordítva sült el/ Mit csináljak? Átok, vagy rontás ül rajtam? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne visszafordítani az energiát?
2012. nov. 19. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sült el fordítva. Övék a pénzed, te meg itt erőlködsz. Ha azt írom, valami más, nulláig le leszek húzva. jó, legyen akkor inkább átok. :D
2012. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

azoké, akik megátkoztak?

hogy vehetném le az átkot?

2012. nov. 20. 00:16
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan számot, amelynek a tarifája 666 Ft+áfa/perc. Ott tudnak levenni.
2012. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
konkrétan tudnál adni számot?
2012. nov. 20. 00:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől van semmi!

Nincs olyan, hogy pénzenergia.

Ha lenne, mindenki csak "bevonzana".

2012. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te ennyire lüke vagy?

Nem veszed észre, hogy a 666 Ft/perc-es beírás csak ugratás?


Jujj! Felejesd el ezt az egész hülyeséget az ezo tv-vel. Nincs semmilyen átok!

2012. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Kérdező, leírnád a korod és nemed? Csak kíváncsi vagyok. Remélem, gyerekeid nincsenek.
2012. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Lilith1994 ***** válasza:

Hello.

Az ezo tv egy nagyon nagy kamu. Az igaz jósok és hasonlók nem tudnak tv-n keresztül bármit is tenni. Ez csak úgy megy ha ott vagy és szemtől szembe mondja a dolgokat előtted. Tény hogy sokan nem hisznek az igazi jósok létezésében. Tény hogy nagy részük csak találgat, de én ismertem egyet akinek minden jóslata bevált, szegény néni már meghalt... nagyon idős volt. Ja és hallottam olyat hogy elvileg az igazi jósok nem kérhetnek pénzt a munkájukért mert az számukra rosszat jelent és korai halált. Egy napon két embernél többnek nem szabad jósolni mert ki meríti az energiát. Ez drága kérdező nem átok és nem is ártás és nem is rontás. Szerintem csak rossz szériád van. Az emberen lévő átok nem így mutatkozik meg.

2012. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívd vissza őket és mondd meg,hogy visszaküldenéd a pénzenergiát,mert neked elszívta a pénzed.
2012. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Lupus ***** válasza:
100%

Ne várd másoktól, hogy jobbá tegyék az életed, erre csakis Te vagy képes.

És ha valaki azt mondja, hogy mindenféle energiákkal jobbá tudja az életed tenni,anélkül, hogy te magad tennél a dolog érdekben, hogy te magad megváltoznál, az vagy hazudik, vagy téved.

2012. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!