Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki elmondaná nekem hogy...

Valaki elmondaná nekem hogy hogy működik a realitás teszt, hogyan végezzem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha a tudatos álmodás realitástesztjére gondolsz, akkor állíts be a telefonodon legalább három időpontot, amikor jelez minden nap. Ezekben az időpontokban végezz el olyan teszteket, amik álomban nem működnének. Elsőnek olvasd le a telefonodról a pontos időt, és tudatosítsd, hogy el tudtad olvasni, azaz nem álom. Másodiknak okozz magadnak kis mértékű fájdalmat, például csípd meg a karod. Ezek egyikét sem vagy képes megtenni álmodban. Se olvasni, se valós fájdalmat érezni nem tudsz. Ezután következhet, hogy például leírod hogy nem álmodok. Ha ezt meg tudod tenni, nem álmodsz. A tesz zárására pedig találj ki valamit, amit csak álmodban tudsz megtenni. Nem tudom miket szoktál álmodni, de ha vannak olyan dolgok, például repülés, amiket álmodban meg tudsz tenni, próbáld meg a teszt végén. Nem fog sikerülni, azaz ébren vagy. Ennek a fordítottja fog működni álmodban. Mivel ébren tudatosítod magadban, hogy ébren vagy, ha ezek közül valamit nem vagy képes rendesen elvégezni, vagy a fizikai képtelenségre képes vagy, tudatosodni fog benned, hogy álmodsz. Illetve megnő az esélye. Ha az álomban nem bukkan fel ilyen "kapcsoló" motívum, akkor kisebb az esély. De ha például megsérülsz álmodban, de nem fáj, könnyebben tudatosodhat, hogy álmodsz. Ezek csak példák, sokkal több tesztet is lehet alkalmanként végezni. A rendszeresség a fontos, és az, hogy tematikusan csináld. Ne össze-vissza mindenfélét.
2015. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer volt olyan hogy álmomban valami baleset ért és nagyon fájt teljesen éreztem az egészet.Ez normális ?
2015. febr. 12. 22:19
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Abban az esetben igen, ha az álomból felébredve is érezted. Ez vagy valós fizikai trauma(például beverted a fejed álmodban), vagy olyan erős érzelmi hatás az álom alatt, hogy azt fizikailag is érezted. A tudatalatti, ami álom idején aktív képes ilyen léptékű változások kiváltására a testben, de nem jellemző. Ezért hatékony a fájdalomteszt. De kitalálhatsz mást is, ha ebben nem bízol. Elég sok lehetőség van. Szagok, ízek, meg egy nagy rakás más inger is, amik álomban nem jellemzőek.
2015. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos mikor felébredtem akkor nem éreztem semmit,akkor nagyon megkönnyebbültem hogy csak álmodtam.

Tehát akkor ez nem lehetséges, mert írtad hogy abban az esetben ha ....

2015. febr. 12. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor a tudattalanod hatott ilyen nagy erővel. Megesik, és nem csak fájdalommal. Nagyon ritka esetben még olvasni is tudsz álmodban, ha nagyon szőrszálhasogatók akarunk lenni, de ezek mind atipikus esetek. A valóságtesztekben az olvasás, fájdalom, és hasonlók igen jól alkalmazhatók, mivel éber állapotban minden esetben megfelelően fog bekövetkezni a várt esemény.Azaz fogsz tudni olvasni, és ha megcsíped magad fájni fog.
2015. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És olyan is volt már hogy valami pergamenszerű valamit néztem és furcsa írás volt el se lehetett olvasni (Soha életemben nem láttam még olyan írásformát)
2015. febr. 12. 22:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy álmomba történt
2015. febr. 12. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy jeleket látsz egy dolog. Az olvasás más kérdés. Ha latin betűket látsz, és elolvasod, nem csak egyszerűen tudod, hogy mi van oda írva, az számít olvasásnak. Ahogy ébren csinálod. Ha ránézel valamire, és tudod mit tartalmaz, az nem olvasás. Álomban általában így "olvas" az ember.
2015. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm a válaszaid ! :) Tisztellek hogy ilyen jártas vagy a dologban.
2015. febr. 12. 22:43
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nincs semmi tisztelni való. Csak sokat olvasok. Meg figyelem az álmaimat, mert érdekesek.
2015. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!