Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen módszert használsz...

Milyen módszert használsz annak érdekében, hogy minél jobban bevonzd a dolgokat, amiket szeretnél?

Figyelt kérdés
Van, aki tele ragasztgatja a lakását vagy annak egy részét cetlikkel, más noteszbe írja le a vágyait, megint mások csak fejben vezetik a"listájukat". Neked mi jött be?

2015. febr. 22. 22:49
 1/9 anonim válasza:
72%
Nézd meg a Titok című filmet a Youtube-on! Az segíteni fog és tippeket is ad. Én kétszer megnéztem már.
2015. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ozmium42 ***** válasza:
26%
Mágnesek.
2015. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2015. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Pénz.
2015. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én egy jó módszert ismerek amivel megszerzem amire vágyom: teszek érte.
2015. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is csak a Titok című filmet tudom ajánlani. A gondolatnak teremtő ereje van. Én a gondolattal vonzom be a dolgokat.
2015. febr. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem mosakszom. Ugyanis el akarják hallgattatni a szagokat :O
2015. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Bírom mikor olyanok lesik az ezotéria topikot, akik csak fikázni járnak ide.

Hát én cetlizném a szobámat, képekkel-szövegekkel, de nyilván ezt látnák mások szóval ez kizárva. Vagy írok egy szöveget és berakom a tárcámba, vagy esetleg ha nagyon nagyon fontos, akkor berakom telómon háttérnek. :D


De általában fejben szoktam, illetve alfában meditálni rajta. Vagy mélyebben.

2015. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

(Bocsanat ez ekezet nelkulisegert elore is. )

Egyszer olvastam egy modszert, miszerint kesziteni kellett egy nagyobb plakatot, de lehet egy A/4es papirlap is, es arra olyan kepeket rakni, olyan szavakat irni amik azzal a dologgal kapcsolatosak, amit szeretnel.

A lenyeg, hogy mittudomen csak egy pelda, ha penzt akarsz, ne penzrol rakj kepet, hanem olyan dolgokat rakj es irj ra, amik azt a pozitiv erzest keltik benned, amit majd erezni fogsz, ha eletrted a celod.

De ez nem is tul jo pelda, inkab a sajat esetem irom le, en parkapcsolat bevonzasara hasznaltam ezt, csak olyan egy probat meger alapon, mert jol esett foglalkozni vele, a vagyaimra figyelni egy kicsit es nem tudom, hogy ez segitette-e, mindenesetre meglett amit akartam tokeletesen, igy akar segitett ez a dolog akar nem, egy probat tenyleg megert. : )

Olyan kepeket kerestem, amiktol olyan jo erzesem lett, olyan erzesem, amilyet a kapcsolattol vartam. Nyugalmat, romantikat stb sugarzo kepek, ugyanilyen szavakat irtam a kepek kore, amik nekem fontosak. Odaadas, bizalom esatobbi.

Csinaltam egy szep plakatot, nem raktam ki a falra, hogy masok ne lassak, de minden nap elovettem, nezegettem, arra koncentraltam, amit szeretnek, csak elkepzeltem, milyen jo lesz, ha majd meglesz, amire vagyok, es fel evvel kesobb talalkoztam a parommal, akivel azota is nagyon boldog vagyok es mindent megkaptam, amit azon a plakaton kivantam.

Lehet, hogy veletlen volt, de en hiszek benne. : )

2015. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!