Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kell e agykontroll tanfolyamot...

Kell e agykontroll tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés
Én arra lennék kíváncsi hogy agykontroll tanfolyamot muszáj e végezni? vagy elég ha csak youtubon hallgatom? én párnapja hallgatom napi 2x az agykontrollt és mindig bealszok rajta illetve képeket látok,néztem a neten de nagyon drága a tanfolyam ezért is lenne jó ha itthon is csak hallgatni kellene,vagy mi a helyes döntés? légyszíves csak hozzáértő válaszoljon....
2015. márc. 16. 16:50
1 2
 1/12 anonim válasza:

hali, hát.. én először én könyvben olvastem, de ugy nem sikerült ugy.... de miután elvégeztem a tanfolyamot, utána már nagyon jól ment, és a tanfolyamon minden elmonddanak, ha nem sikerül akkor segít neked...

én aszt mondom hogy ha teheted akkor meny a tanfolyamra, utána meg lehet menni ujra INGYEN ha valamit elfelejtettél volna...

Nekem bevált :)

2015. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mi változott meg az életedben? meddig jártál tanfolyamra?
2015. márc. 16. 17:13
 3/12 anonim válasza:

a tanfolyam 2 nap volt, 2 vasárnap...

ami megváltozott, hát nagyából amit szerettem volna, könyebben elértem céljaim, könyebben ismerkedtem, lett barátnőm,..

pl: én nagyon szerettem volna 1 gamer pc-t olcsón!, és megvan ..

vagy akrtam egy elektromos gitárt az is megvan szinte ingyen...

multkor is meg találtam a rég eltünt video kamerámat (párszor szükségem let volna rá, de az agykontrol után a 3ujj technikával megtaláltam.)


ugyhogy azt mondom hogy szinte enyém lett a "világ hatalma" :)

2015. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

habár én is szeretnék, barátnőt, és könnyebben ismerkedni, de a gátlásosságot sajna nem sikerült legyőznöm, de viszont ha egyedül, vagyok nagyon tudom élvezni az életet így is, nagyon megszerettem meditálni


az agykontroll tanfolyam elvégzése után is rajtad áll, hogy mit kezdesz a tudással, de érdemes elvégezni, hiszen onnan kaphatod, meg a "legnagyobb löketet"

2015. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek akkor ha jól értem ez olyan mint a pozitív gondolkodás nem? vagy a vonzás törvénye nem? mert az hogy mit vonzok be az életembe,és hogy megkapom e azt amit akarok az csak is rajtam áll nem? gondolok itt pl arra hogy a tanfolyam után is lehet hogy lesznek negatív gondolataim,vagy tévedek?
2015. márc. 16. 18:31
 6/12 anonim válasza:

"ha jól értem ez olyan mint a pozitív gondolkodás nem? vagy a vonzás törvénye nem? mert az hogy mit vonzok be az életembe,és hogy megkapom e azt amit akarok az csak is rajtam áll nem?": erre a válasz az hogy csak is rajtad áll a gondolataidon meg a cselekedeteiden.


a tanfolyam után is lehenek rossz gondolataid, de akkor is csak a jóra kell gondolni (legalábbis meg kel próbálni) a tanfolyamon megtanulod hogyan kezeld a rosz gondolatokat...


1. válaszoló voltam

2015. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aha így már érthető köszi.:)
2015. márc. 16. 19:43
 8/12 Passiflora ***** válasza:

Kelleni nem kell, de ha teheted, szerintem érdemes elvégezni. Saját tapasztalatból azt tudom mondani, hogy a tanfolyam nagyon más, sokkal többet ad, mintha könyvből próbálnád elsajátítani a módszert, vagy csak agykontrollos meditációkat hallgatnál.


De őszintén szólva szerintem csak akkor érdemes elvégezni a tanfolyamot, ha megvan benned az elhatározás, hogy utána szánsz időt a gyakorlásra, és a tanult technikákat rendszeresen használni is fogod a mindennapi életedben. (De igazából azután, miután az első sikerélményeket átéled vele, eleve még nagyobb lesz a motivációd, hogy használd is a gyakorlatban, és egy idő után valahogy természetes módon az életed részévé válik.)


Ha érdekelne a tanfolyam, de bizonytalan vagy, akkor van arra lehetőséged, hogy bármelyik tanfolyam indulása előtt pár héttel ugyanazon a helyszínen meghallgass egy ingyenes ismertető előadást, és esetleg feltedd a téged foglalkoztató kérdéseket.


Nem tudom, most mennyibe kerül a tanfolyam. Én kb. 10 éve végeztem el, de én annak idején nagyon értelmesen elköltött pénznek éreztem. (Utólag kiszámoltam, hogy nekem anyagilag is megtérült 3-4 hónap alatt az abba fektetett pénz, nem beszélve az anyagiakban nem mérhető hasznáról.)

2015. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is azt hiszem megcsinálom a tanfolyamot mégis,mert hajt a kíváncsiság.:)
2015. márc. 17. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
ha van benned egy alap eltökéltség, nem kell sok ami megindítson a jobb élet felé..elmész, és meglátod, hogy kicsit máshogy működik a világ, mint ahogyan korábban azt tanították..én azt mondom, érdemes lenne elmenned
2015. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!