Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ajánlana nekem valaki hipnotiz...

Ajánlana nekem valaki hipnotizőrt, aki reinkarnációs és/vagy regressziós hipnózissal foglalkozik?

Figyelt kérdés
Meg kell találnom életem valódi célját.
2015. máj. 3. 14:23
 1/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Én nekem dunsztom sincs az ilyenekről. Én is keresem a célt az életemben, de ezt mindenkinek magának kell megtalálni. Vagy talán azt hiszed, hogy egy akármilyen guru, aki legombol (szerencsésebb esetben) több tízezer forinttal, valaha is jobban fogja tudni, mi a célod, mint te magad? Ugyan már. Ne legyél rest: járj nyitott szemmel, figyelj a jelekre, és megtalálod.
2015. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hipnózissal nem fogod megtalálni...
2015. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hipnózis ***** válasza:

Akár hiszünk az előző életekben, akár nem, az életünk célja bele van kódolva a jelenlegi életünkbe.


Tehát, az életed célját elsősorban a jelenlegi életedben találod meg.

Ha világlátásod ezt a gondolatot megengedi, akkor úgy tudod képzelheted el, hogy erre az életedre természetesen kihatással vannak az előző életeid is, hiszen a sorsok pókhálóként fűződnek egymásba.


A kérdés inkább az, hogy mi az, ami miatt NEM LÁTOD az életed célját.


Ez a Benned levő egymásnak ellentmondó programoknak, érzéseknek és hiedelmeknek köszönhető, amiket gyerekkorodtól cipelsz magaddal.


Ezek a programok annyira belénk ivódnak, hogy azt hisszük róluk, ez a valóságunk.

Például, hogy "nem érek semmit", "rám nincs szükség", "apró, tehetetlen porszem vagyok" és így tovább a végtelenségig. Ezek beágyazódnak a tudatalattinkba, így az esetek túlnyomó többségében fogalmunk sincs róluk. Egyszerűen elveszettnek, depresszívnek vagy céltalannak érezzük magunkat.


Ezzel a hipnózisnak egy olyan ága boldogul a leghatékonyabban, amelyik ezeket az érzéseket és programokat hozza a felszínre és alakítja át. Ezt transzformációs hipnózisnak hívják.


A simán szuggesztiókon alapuló hipnózis ez esetben csak átmeneti megoldást hoz.


Transzformációs hipnózissal is történik regresszió (vagyis visszamegy az ember az adott érzés gyökeréhez a múltba) és esetenként reinkarnációs regresszió is. Előfordul, hogy az érzés egy korábbi életben gyökerezik.


Szívesen ajánlok akár több nagyon jó, általam is kipróbált szakembert privátban, akik ezt magas fokon művelik, illetve én is foglalkozom ezzel.


A saját tapasztalatokról annyit, hogy nekem ez megváltoztatta az életemet. Nagyon sokáig kerestem a létezésem célját és miután a régi érzelmi gócokat feloldottam az életem célja saját magától megmutatkozott. Nem kellett keresni. Ott volt Bennem. Így Neked is sok sikert kívánok ehhez.

2017. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!