Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megtudhatok valamit ha elmegye...

Megtudhatok valamit ha elmegyek reinkarnációs hipnózisra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Na szóval! Azt szeretném kideríteni, hogy előző életemben melyik városban laktam. Ezt reinkarnációs hipnózissal ki lehetne deríteni? Vagy esetleg valami mással?

2015. ápr. 30. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ezt így biztosan nem... (olyan "jöhet vissza", ami tudat alatt bánt téged) Biztosan csak azt tudnád, hogy mennyivel kevesebb pénzed van - a mostani városban élni. Az sem mellékes információ egyébként.
2015. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Miért ne tudhatnál? Szerintem megtudhatsz ott sok mindent, bár én még nem voltam ilyenen, de biztos jó lehet tudni, hogy hol éltél előző életedben. :D
2015. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gublug ***** válasza:
40%
A hipnózissal bármit megtudhatsz. A reinkarnációssal természetesen azt is, hogy hol laktál. De érdemes megbeszélni a hipnotizőrrel, hogy emberi életedre vagy kíváncsi.
2015. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gublug ***** válasza:
Egyébként meg minek minket kérdezel, és nem a hipnotizőrt?
2015. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Azt, hogy mirre adtál ki annyi pénzt!

2015. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Melyik előző életedben?

Milyen élőlényként?

Mennyit ér neked az infó?

(Ha kellően megfizeted, kiderítem neked, hogy Karnakban éltél, II Ramszesz néven.)

2015. máj. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
25%

Kiváló példája vagy az elbutult, naiv, hiszékeny embernek!

Reinkarnáció! Ugyan már.

De nyilvánvalóan szeretnéd kiszórni a pénzed az ablakon a semmiért. Őszintén gratulálok!

2015. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó: egyedül rám tartozik hogy miben hiszek és miben nem és a pénzem is arra költöm amire akarom.

2015. máj. 21. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:

jól járnál azzal ha szörnyűségeket tudnál meg a régi önmagadról?


Jól járnál ha belemennél a régi lezárt történetbe?


Nem. Ezért tiltják az etikai szabályok.

Van rá mód persze hogy megkerüljék, de nem érdemes.

2015. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

7#

Tökéletes példája vagy naív, elbutúlt, tudatlan, gondolkodni képtelen, agymosott embernek.

2015. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!