Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem szkeptikusok, ti hisztek...

Nem szkeptikusok, ti hisztek abban, hogy agykontrollal meg lehet változtatni a szem színét, vagy a haj színét?

Figyelt kérdés

Trollok neeeeee, de ez úgyis lehetetlen kérés számukra, úghogy ha már idepofátlankodtok, legalább vicceset légyszi.


Az igazi válaszolók priviben írják meg, köszi



2015. jún. 16. 14:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
mert már hallottam, hogy zöldből zöldebb lett, de az a kérdésem, hogy piros vagy rózsaszín lehet-e sok gyakorlás után?
2015. jún. 16. 14:07
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Agykontroll nélkül is, egy kis fűvel el lehet érni, hogy piros legyen a szemed.
2015. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Erre nem válasz, csak ide kapcsolódik: kis koromban (6-7 évesen) középbarna színű hajam volt, és mindig azt mondtam, hogy feketét szeretnék. Azóta teljesen feketére sötétedett.

De ez legfeljebb tudatalatti mechanizmus lehetett, nem tudatos.

2015. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
idősebb korra változhat, sötétedhet, akár magától is.
2015. jún. 16. 16:02
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Ha belső teológiai vitákat akarsz az egyházaddal, lécci ne itt csináld, hanem a templomotokban!


Te is nagyon jól tudod hogy a fenti dolog a valásgban lehetetlen, pont azért kötötted ki hogy csak szektatagok válaszát akarod.

2015. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ez most vicces volt?o.O
2015. jún. 16. 17:03
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de remélem agykontrollal meglehet szüntetni a hasmenést mert ez így eléggé sz@r:/
2015. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Sima agykontrollal? O.o

Talán hajfestékkel, esetleg kontaktlencsével. Egyébként én is akartam alacsonyabb lenni agykontrollal, de sajnos van, amin ez sem segíthet. Ne értsd félre, nem arról van szó, hogy nem hiszek benne, de ez már tényleg túlzás. xddd

2015. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, a Feri. Roma pali és azt mesélte, hogy Ő valamikor szőkésbarna srác volt. Aztán motorbalesete volt és utána full vörös pali lett belőle. Most meg idősebb korára lám bebarnult a bőre és a jelenlegi fekete haja elkezdett őszülni.


Na ezt csináljátok utána ;)

2015. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!