Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal el lehet ezt...

Agykontrollal el lehet ezt érni? /VIDEÓ! /

Figyelt kérdés

Azért ehhez nem kis belső, lelki béke és nyugalom kell hogy valaki ilyet csinálhasson. Engem lenyűgöz ez a koncentrálóképesség, hogy előre kiszámolja az akadályokat és sose hibázik, ez az első ember akit láttam és nem hibázik, még ha csak videón is. AK val el lehet ezt érni? Vagy erre születni kell?! Biztos tanulható! Én is akarok ilyet, ez már szinte szupererő.

https://www.youtube.com/watch?t=397&v=xQ_IQS3VKjA



2015. ápr. 19. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehetség kell ehhez nem agykontroll...
2015. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Danny MacAskill is a professional street trials rider for Inspired Bicycles Ltd.

No mi az a TRIAL? ez egy technikai motorsport, lényege hogy elképesztő akadályokat küzdjön le az ember egy speciális géppel. Amióta fejlődött a kerékpár gyártás azóta beindult a bringás trial is, bmx a kisöccse. Amit jól érzel, hogy képes vagy a lelki békéd megtalálni, nevezd agykontrollnak, ha akarod, de szerintem gyakorolj is egy keveset, ahogy a bajnokok is tették.

Van olyan, hogy valaki tehetséges, de tökéletesre csiszolni a tehetséget, szerintem ahhoz rengeteg gyakorlás kell.

2015. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:

Ez mögött rengeteg év gyakorlás van, és az, hogy a hibáit kivágták a videóból, az nem jelenti azt, hogy nem is hibázik soha. Nyilván rengeteg esés árán jutott oda, ahol most tart.

Nagyfokú koncentrációt nyilván igényel, szerintem ennek a srácnak a bringázás az, ami totál kikapcsolja az agyát és flow-élménye van. Ez mindenkinél más tevékenység, azt keresd meg, ami téged hasonlóképpen kikapcsol és szereted is csinálni, abban jó leszel.

2015. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Látjátok ezomajmok, ezért nem viszitek ti semmire az életben, mert agykontroll meg mágia meg bevonzás árán akarjátok elérni azt, amiért a sikeres emberek évekig kőkeményen megdolgoztak.
2015. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet, hozzá kéne szokniuk hogy az élet nem könnyű :D nem veszem magamra mert nem vagyok az, az AK nak semmi köze meg a meditációnak a bevonzáshoz meg az efféle áltudományos marhaságokhoz, csak az ezósok összefüggésbe hozzák a szärjaikat egy egyébként tök jó meditációs és agyfejlesztős módszerrel.
2015. ápr. 19. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:

"agyfejlesztő" xDDD Mit csinál az? Fejleszti az agyad? xD

Azt hiszed okosabb leszel vagy mi? Ezt nem értem

2015. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, ne magadból indulj ki xD zős válaszoló, akinek nem fejlődik az agya (neked) az akkor maradjon csöndben, főleg ne ossza meg nyilvános fórumnon. Bár ezt neked nehéz elmagyarázni. xDSDSD?
2015. ápr. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!