Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem szkeptikusok, ti hisztek...

Nem szkeptikusok, ti hisztek abban, hogy agykontrollal meg lehet változtatni a szem színét, vagy a haj színét?

Figyelt kérdés

Trollok neeeeee, de ez úgyis lehetetlen kérés számukra, úghogy ha már idepofátlankodtok, legalább vicceset légyszi.


Az igazi válaszolók priviben írják meg, köszi



2015. jún. 16. 14:06
1 2 3
 11/22 homo ludensz ***** válasza:
Azt hiszem Domján László ha írsz neki és az ideje engedi megválaszolja ezt neked, ami úgy vélem rád is fér mert az agykontroll lényegét nem érted vagy félreérted.
2015. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

A haj szinét IGEN!

Koncentrálj arra, hogy élj hosszú életet, ha megvalósul és közben nem kopaszodsz meg, hajad szine fehérre változik!

2015. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

én hiszek ezekbe a dolgokba, igen, mindig azt képzelem, hogy egészséges és hosszú életű leszek. azóta szedtem magamra pár kilót, sokkal jobban nézek ki, a bsrna hajamból erős, szinte fekete dús hajam lett, körmöm egy hét alatt nő fél centit.

Utolsó, miért fehéredne ki a hajam?

2015. jún. 17. 12:18
 14/22 A kérdező kommentje:

bár nem is hangzik rosszul, fiatal létemre természetes tejfehér haj hmm..

ehhez zöld szem illene.

2015. jún. 17. 12:19
 15/22 A kérdező kommentje:
ja értem csak idősebb korra? de akkor mindenki megőszül basszus, ha megéri:DD
2015. jún. 17. 13:00
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Mossál hipóval hajat, vagy fehérítővel, esetleg használj szőkítőport és tutira világos lesz a hajad! xdd

És, ha akarod csinálok neked kék, zöld szemet is, még agykontroll sem kell hozzá.

2015. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy sötétbarna alapból, szőkítő nem használ, citrommal próbálkoztam, a hypotol félek.
2015. jún. 17. 16:48
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne már van AgykonTroll nevû hajfesték? Hol lehet venni, én is akarok!
2015. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Missi_Key ***** válasza:

na igen..idősebb korba sötétebb lesz a haj.. nade, én egész picinek szőkésbarna voltam..akkor feketét akartam, 11-2 éves koromra már majdnem fekete volt....utána szőkét akartam, be is festettük,de aztán egy idő múlva, most jelenleg már ami lenő rész is világosbarna a régi feketéshez képest...

sztem megvan a válaszod ;)

2015. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!