Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ezt hogy csinálja?

Ezt hogy csinálja?

Figyelt kérdés
A fiam tud tudatos álmodni. Tegnap este szólt nekem, hogy olyat tud, amit csak kevés ember. Tudatos álmodni tud, azt mondja, hogy megmutatja, van egy meglepetése. Én sokáig fent vagyok, mivel ő reggel dolgozik, korán fekszik le és szólt nekem, hogy menjek be, nézzem meg. Nem tudtam, hogy mit kellene. Azt mondta, hogy valójában ős most alszik és álmodik, de optimális esetben lehetetlen, hogy tudjon így beszélni, mivel paralízis által ne kellene lennie bénulva, de ő meg tudja csinálni, hogy az ne álom alatt jöjjön elő, hanem ébredéskor inkább, így tulajdonképpen tolmácsolni tudja azt, hogy épp mit álmodik úgy, hogy közben nekem is beszél. Nem tanulta, vele született, de később fejlesztgette. Az elején még félelmetes volt neki ez a paralízises dolog, de azt mondja, most már jó móka. Szerintetek ez normális?

2015. júl. 1. 12:51
 1/4 Legoman ***** válasza:

Bizonyították, hogy akik tudatosan álmodnak, azok kiegyensúlyozatabbak, és reggelente nem ébrednek fáradtan. :)

Tanulható képesség. :) Te is megtudnád tanulni, csak kérdezd meg a fiadtól, hogy csinálja, és gyakorolj. :)

Vagy csak csináld. :D

2015. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Király. Ha véletlen e mellet nagyon okos is, küld hozzám had lásson jövőbe is.

Válaszolva igen normális.

2015. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen tolmácsolni tudja azt, hogy épp mit álmodik úgy, hogy közben nekem is beszél.

Kamuzik a gyerek vagy ez kamu kérdés.

A tudatos álmodás lehetséges.

De egyszere csak az egyik oldalon tud lenni.

Velled nem beszél max olyan álmos hogy közbe tudatosan álmodik közbe beszél. Téged talán hal de akkor a felébredéséig másotpercek van hátra.

2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hallani én és hallok néha tudatos álmodás közben, de beszélni vagy mozogni nem tudok, csak az ujjaimat tudom mozgatni (ezt a párom bizonyította:D), direkt kapartam a párnát :D
2015. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!