Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudom, hogy lementem...

Honnan tudom, hogy lementem alfába?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, mint a félálom, rengeteg kép villan át plasztikusan a tudaton, mint az álomban. Ha nem tudod irányítani, akkor azzá is válik, elalszol.
2015. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nehéz megfogalmazni. De tudni fogod, mert az agyad rendkívül hatékonyan működik. Azonnal megoldást találsz olyan problémákra amik éber vagy rohanó állapotban megoldhatatlannak tűntek.

Például írásbeli vizsgákon bizonyára tapasztaltál olyat, hogy a vizsga kezdetekor a még éber állapotban első ránézésre mindegyik feladat bonyolultnak tűnt vagy nem tudtad a választ. Aztán a legkönnyebbel elkezdted, közben agyad egyre nyugodtabb lett és sorra megoldottad a feladatokat és akár kaptál rá egy jelest. Pedig rohanó állapotban kínainak tűnt mindegyik kérdés. Alfában "penge" az agyunk.

2015. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Penge, csak a logikus gondolkodás kicsit nem egészen működik. Tehát mondjuk egy matematikai példára lehet találunk megoldást, de nem logikusan levezetve. Az alfa nem a logikus dolgok megoldására alkalmas állapot.
2015. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most voltam alfában, igaz amit Xianen írt.
2015. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!