Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Tegnap a...

Mit jelenthet ez? Tegnap a Telekinézist gyakóroltam. Igaz kezdö vagyok még. Na a lényeg épp lementem alfába és megjelentem magamnak. Az az 2 lett belölem hirtelen. A fizikai testem és a szelemi.

Figyelt kérdés

Veszekedünk mivel

szelemi lényem szerint nem vagyok még elég magas szinten hogy láthasam öt.

Ez mit jelent?

Nem nézhetek tükörbe ezentúl?

Vagy mit?



2012. szept. 20. 10:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább azt javaslom, hogy tükör helyett egy nyelvtankönyvbe nézz ezentúl. Hidd el, többet fog használni, mint a telekinézis.
2012. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Tudod ez is egy következménye a találkozásunknak.Azóta nem tudok helyesen írni és olvasni is épp hogy tudok.szóval mint ha ez a találkozás teljesen elvette volna minden mentális képességém.De vajon miért akarok saját magamnak ártani. Arról nem is beszélve hogy azóta nem tudok semmi felé kapcsolatot létrehozni egy magasabb létsíkon?
2012. szept. 20. 10:31
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
K A M U
2012. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

mi kamu?

Hadjad már!

Ez komoly!

MOST IS VALAMI IRÁNYÍTJA AZ ELMÉMLGA.TGET

De ha azt írom hogy elrabolt egy raptoid azt elhiszed mi.

2012. szept. 20. 11:17
 5/47 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
73%
Reptoidok nincsenek, telekinézis nem létezik, uri geller 1 bűvész nem több, még vmi?
2012. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

Mi a francnak klónoztad magad, amikor belőled egy is sok.

Tiszta sokk! Hát kellett ez neked? Ezt kell csinálni-e? More! Most aztán jól tele-kinézel!

2012. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
50%

Lehetőségek:

1. multiplex személyiségzavarod van (tudathasadás), de az elég érdekes lenne egyik napról a másikra

2. bebeszéled magadnak, hogy ketten vagy, mert izgalmas, érdekes, és így különleges lehetsz valamiben, jobb híjján.

2012. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
89%
Nézz mélyen anyósod szemébe és ha sikerül 250km -rel arrébb teleportálni, akkor egy szinttel feljebb léphetsz.
2012. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
50%

7-es válaszoló nem mondasz hülyeséget:DDDDD

de amúgy ha tényleg meditáltál és fel vetted a kapcsolatot a SZELLEMI SEGÍTŐDDEL és tényleg kezdő vagy még akkor tény, hogy nem láthatod vagy is még nem állsz rá készen... de megsúgom a szellemi segítőd úgy néz ki ahogy te tudat alatt elképzeled szóval lehet hogy, egy előző életedből megmaradt fontos személy képében jelenik meg számodra....tehát ha komolyan érdekel akkor csak szépen lassan haladj építsd fel minden részletet ne ugorj egyből az közepébe.... ha meg unatkozol és hülyéskedsz akkor feltétlen fordulj orvoshoz nehogy megfojtson "alfába menet" "szelemi lényed" :DDDDDDDD

2012. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
17%
Sokat nézel a pohár aljára
2012. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!