Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi lehetett a baj?

Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel együtt voltunk, aztán szakítottunk és nem beszéltünk többet. Én viszont még szerettem. Szóval többször is elképzeltem, magam elé képzeltem ahogy odajön hozzám, köszön, vagy rám ír. Este nyugodtan csináltam, de volt hogy nap közben is.

Mostanában sokat olvasgattam agykontroll ill. vonzás törvénye témában, és arra jutottam, hogy én is valami olyasmit csináltam. Méghozzá két évig.

Közben minden nap láttuk egymást, elmentünk egymás mellett, egyszer egymásba is mentünk, de bocsánatot kértünk és ennyi volt.

Mi lehetett a baj? Túl sokat, vagy túl konkrétan képzeltem el? Vagy még várjak, hátha később bejön?

Igazából kicsit dilemmában vagyok, mert néha viszont azt tapasztaltam, hogyha nem gondolok valamire, nem számítok rá, akkor fog megtörténni. Melyik a hatásosabb? Gondoljak, vagy ne?



2015. júl. 9. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A gondolat önmagában kevés. Miért szakítottak, meddig voltatok együtt, hány évesek vagytok, és mennyire volt komoly?
2015. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg és hogyan, milyen gyakran töltöttétek az időt?
2015. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duenna ***** válasza:
Inkább szólítsd meg. Lehet, hogy pont ő is ugyanígy érez, mint te, de túl bátortalan.
2015. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!