Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehetséges ez?

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Felhúztam az órámat 1 órával elalvás után, hogy fel tudjak kelni és tudatos maradjak és elő tudjak idézni egy alvásparalízist. Arról van szó, hogy nem tudok mozogni, nyilvánvaló, de ha fel akarom emelni a kezem, akkor a nem mozduló kezemből felemelkedik egy másik, szellemszerű kéz. Akik többször csinálták, gondolom, értik. Aztán levertem a poharat vele, le is esett, hallottam is. Aztán egy nagy lendülettel legurultam az ágyról, ami sikerült is. Kiestem a testemből magyarul. Ott voltam az ágy mellett, mindent láttam rendesen. Hogy lehet ez? Ébredéskor a pohár is a helyén volt, én is.

2015. júl. 30. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha az ember elhiszi a sok ezoterikus marhaságot, hülyeségeket is tud álmodni.
2015. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Asztrálisan utaztál a spirituális képességed nagy lehet.Az előző válaszoló egy idióta ne is foglalkozz vele.
2015. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden nap szoktam tudatosan álmodni, úgy kerülök be az álomba. A paralízistől már nem félek, megszoktam. Bár néha szándékosan is előidézem, mert érdekel az érzés. Köszönöm.
2015. júl. 30. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült felhuznod az órát elalvás után egy órával, hogy majd feltudj kelno?
2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elírtam, mert előtt, igen, igaz.
2015. júl. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!