Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék a "felettes...

Hogyan tudnék a "felettes én"-mel kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Biztos vagy benne, hogy nem az egóddal akarsz inkább?
2015. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ozmium42 ***** válasza:
90%
Erkölcsnek hívják. Van neked olyanod? Ha igen, akkor kapcsolatban vagy a felettes éneddel 0-24 órában.
2015. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meditációban. Az ego segíthet benne, de csak ha nem önmagát keresi, hanem valóban a felettes én tudását.
2015. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldj neki SMS-t! Egyébként többszörös személyiség zavarban szenvedsz?
2015. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként Freud elméletén kívül még rengeteg létezik, pl. Berne és Jung.

De kettőt különesen kiemelnék:

Az egyik George Kelly elmélete, a másik pedig Frederick Herzberg kéttényezős motivációs elmélete.

2015. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem folyamatosan kapcsolatban vagy, ebben megnyugodhatsz. Minden embert számtalan gondolat foglalkoztat naponta.


Ennek szerepe lehet abban is, hogy olyan információ-áradat zúdul az emberiségre a XXI. században, ami bizony könnyen összezavarhat minden egészségesnek hitt elmét is.


Az emberi agynak vannak korlátai, amit - élettapasztalataim szerint - nem jó túlságosan szellemileg kiaknázni, mert könnyen megbosszulhatja magát a kelleténél nagyobb fokú erőfeszítés. (Még ennek rövidtávú kísérlete is!)


Üdv: 41/N :)

2015. aug. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] meditáció:)
2015. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 F.Arnold válasza:

Az agyunk határaitól még igen messze vagyunk hisz kb. 3-4 %-át használjuk, így van mg mit feszegetni bőven veszély nélkül, a lényeg hogy megfelelő technikát vagy folyamatot kell alkalmazni.


A kérdésre válaszolva: szerintem először pontosítani kell hogy mit is értesz felettes én alatt. ÉS hogy bepillantást vagy folyamatos tapasztalást szeretnél.

Ha ezeket letisztáztad utána keress hiteles lehetőséget.

2015. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.


Aki feltétel nélkül hisz az összes fellelhető ezoterikus módszerben próbálja ki, vagy tegye meg a lépéseket - ahogy szeretné.


Tegyük fel, hogy most nem rólam van szó. Egy érdekes mondás jutott most hirtelen eszembe mindezek kapcsán: "Mindent szabad, de nem minden használ."

2015. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!