Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A "tudatalattik" kapcsolatba...

A "tudatalattik" kapcsolatba lehetnek egymással?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkivel előfordult hogy egy ismerőssel pont ugyan arra gondoltatok egy időben, egyes emberek megéreznek dolgokat.

Ez mellé amikor 2 ember be van szívva szinte mindíg előfordul hogy valamire gondol az egyik fél, elkezd rajta nevetni, és egyidőben elkezd nevetni a másik személy is, de teljesen ugyan azon.

Olvastam olyat hogy lehetséges hogy egy Tudatos Álomban találkozzunk egy másik személlyel -> Egy ismerősöm tudatra ébredt az álmában, megidézte az egyik ismerősét, mutatott neki egy kézjelet, és mondta neki hogy a valóságban mutassa meg.

Meg is mutatta neki de az a személy nem volt tudatában hogy az a jel mi.. Hanem egy beszélgetés során jött létre.

Érdekes dolog ez.. Mit gondoltok erről a kapcsolatról?


2012. nov. 17. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ezért hívják egységes tudatnak.
2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem,ez sajnos sugárfertőzés miatt van.
2012. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van aki hisz benne, hogy tudatos álomban találkozhatsz más tudatos álmodókkal, de semmi bizonyíték nincs rá, csak a hit.


Személy szerint én nem hiszek benne. Többször próbáltam tesztelni a dolgot. Megbeszéltem egy másik gyakorlott tudatos álmodóval, hogy mutatok majd neki egy jelet, meg ö is nekem mikor találkozunk. De elöre egyikünk se tudta, hogy milyen jelet fog mutatni a másik. 3szor találkoztam is vele a megbeszélt helyen (a legnagyobb gízai piramis tetején), de ö egyik alkalommal se akart jelet mutatni, mikor megkértem, mivel az akivel találkoztam csak egy álomalak volt, mint a többi.


Az ö beszámolói alapján, ö kétszer találkozott velem, bár más helyeken, nem a találkahelyen és mutattam is neki egy jelet, de én nem azt találtam ki egyáltalán.



Ö nagyon hitt ebben, de ezek után már kicsit elgondolkodott rajta, hogy talán alaptalan volt a hite.



A lényeg, hogy az álmaid a fejedben játszódnak le, ott csak te lehetsz jelen tudatosan, a többi személy mind csak álomalak.

2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetne....
2012. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, erről az "egységes tudat" ról hol olvashatnék részletesebben dolgokat? Linkelnétek oldalt? :)
2012. nov. 17. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Antimod ***** válasza:
Az előzőekben álmos hozzászólást írónak üzenem, hogy én már álmodtam ugyanazt, ugyanakkor, mint a párom. Elég megdöbbentő volt ezzel szembesülni reggel, és matematikailag ennek az esélye szinte nulla.
2012. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az a link nem ad választ a kérdésre....pf:D


igen van ilyen, de ahhoz szoros kapcsolat kell a két fél közt és megfelelő szint elérése után, akár alhatsz is vele úgy hogy jelen sincs:)

2012. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért adtam a linket, hogy keresse meg magának a megfelelő mesét, márt számtalan variációja van ennek a hülyeségnek is.
2012. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Antimod: Mi nem erre gondoltunk :)
2012. nov. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!