Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ez lehetséges,...

Szerintetek ez lehetséges, vagy egyáltalán nem történhet ilyesmi?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategóriába raktam, ha így van akkor elnézést!


Egy elég furcsa dologról lenne szó.

Szóval, már nagyjából két-három hete van ez. Valahogy sikerült beleszeretnem a saját fantáziám által elképzelt személybe (egy regénybe akartam neki szerepet adni, de valahogy ez lett a végeredmény...). Folyamatosan erről a "karakterről" ábrándozok (csak szólok, hogy NEM perverz dolgokat fantáziálok róla) és ahogy közeledik egyre jobban az évnyitó annál idegesebb vagyok és egyre jobban érzem, hogy a valóságban is fogok vele találkozni és hogy beleszeretünk egymásba... Tudom, elég betegesen és furcsán hangzik... Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy valóban fogok vele találkozni? Vagy csak én érzem ezt így és a valóságban sosem fogok ezzel a lánnyal összefutni?

Azért is volt furcsa, mert még sosem voltam senkibe és semmibe sem szerelmes, de amint elkezdtem ezt a lányt "megtervezni" azonnal beleszerettem...

Mielőtt bárki is írná, hogy menjek el azonnal orvoshoz, nincs rá szükségem, mivel semmi komoly gond sincs a fejemben.

Lehetőleg ÉRTELMES válaszokat szeretnék! Előre is köszönöm.



2015. aug. 11. 18:30
1 2
 1/13 Fish1 ***** válasza:
100%

Hallottam már hasonló eseményről, ahol kiderült, hogy egy írónő létrehozott egy karaktert, majd később kiderül, hogy tényleg létezik az adott személy, de ő még nem ismerte a kreálás pillanatában.

Ettől függetlenül nem biztos, hogy a te eseted is ugyanígy fog működni. Szerintem ne éld bele magad, mert akkor csalódás érhet. Amikor eljön az ideje, akkor majd jön valaki.

2015. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez hívják önbecsapásnak. Nem mondom, hogy mindig és minden mértékben csak rossz lehet.
2015. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Az igazság az, hogy már eléggé beleéltem magam ebbe, hogy találkozni fogok vele. De ha nem így lesz, akkor sem fogok csalódott lenni, hanem megnyugszom, hogy csak "becsaptam" magamat és nem létezik ez a személy. Vagy ha mégis, akkor nem fogok vele találkozni, talán egy másik életben de nem ebben. :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 11. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs gond, mindenkinek van ideálja, elég sokat agyaltál róla és felépítettél egyet. Ez szerintem teljesen normális fiatal korban, a valóság előbb-utóbb úgy is izgalmasabb lesz. :)
2015. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ábrándozás az élet megrontója.
2015. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%
A gondolatoknak van teremtő ereje és lehet h találkoztok, de kicsi rá az esély. :/
2015. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 11. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt lenne érdemes visszafejtened, hogy te magad tervezted meg lépésről lépésre ezt a személyt, vagy készen ötlött fel a teljes személyisége, és te csak leírtad. Ha te tervezted meg, akkor kicsi az esély a prekognícióra, ha eleve készen ötlött fel, akkor némi esélye lehet annak, hogy előre megérezted egy emberrel a közelgő találkozást. Bármelyik is történt, az esély nem nagy, de a második esetben van esélye.
2015. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Duenna ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy ideális képe, egy elképzelése arról, hogyan nézne ki az a személy, akit szeretne magának. Nincs ebben semmi különös. Majd a valóság helyreránt. Ugyanis a valóságban sosincs pontosan ugyanolyan személy, mint az ábrándjainkban. Itt csak azt kell figyelembe venni, nehogy az új kapcsolataidat tönkretegye az ábrándozásaidban elképzelt személy, ami ugye csak álmaidban létezik, hogy mindig összehasonlítod őket. Tudnod kell kettéválasztani az álmaidat a valóságtól.
2015. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

#8 Az egész személyt én terveztem meg, de nagyjából egy pillanat alatt sikerült "megcsinálnom" a személyiségét és a kinézetét is. Szinte nem is agyaltam rajta, csak egy fél perc alatt már teljes mértékben tudtam, hogy miképp fog kinézni, milyen a hangja, nagyjából milyen magas stb...

2015. aug. 12. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!