Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ez lehetséges,...

Szerintetek ez lehetséges, vagy egyáltalán nem történhet ilyesmi?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategóriába raktam, ha így van akkor elnézést!


Egy elég furcsa dologról lenne szó.

Szóval, már nagyjából két-három hete van ez. Valahogy sikerült beleszeretnem a saját fantáziám által elképzelt személybe (egy regénybe akartam neki szerepet adni, de valahogy ez lett a végeredmény...). Folyamatosan erről a "karakterről" ábrándozok (csak szólok, hogy NEM perverz dolgokat fantáziálok róla) és ahogy közeledik egyre jobban az évnyitó annál idegesebb vagyok és egyre jobban érzem, hogy a valóságban is fogok vele találkozni és hogy beleszeretünk egymásba... Tudom, elég betegesen és furcsán hangzik... Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges, hogy valóban fogok vele találkozni? Vagy csak én érzem ezt így és a valóságban sosem fogok ezzel a lánnyal összefutni?

Azért is volt furcsa, mert még sosem voltam senkibe és semmibe sem szerelmes, de amint elkezdtem ezt a lányt "megtervezni" azonnal beleszerettem...

Mielőtt bárki is írná, hogy menjek el azonnal orvoshoz, nincs rá szükségem, mivel semmi komoly gond sincs a fejemben.

Lehetőleg ÉRTELMES válaszokat szeretnék! Előre is köszönöm.



2015. aug. 11. 18:30
1 2
 11/13 Örök tűz válasza:
Pont ugyanolyannal nem fogsz, de hasonlóval lehet. Én is regényt írok és mióta megalkottam a legkedvencebb karakteremet(3 éve, de csak mostanra kapta meg a végleges formáját) azóta látok olyan embereket, akik hasonlítanak valamiben nagyon rá. Elég lehetetlen a kinézete, de mégis látok olyat, aki alkatilag, vagy máshogy nagyon is hasonlít rá. Meg van az esély, hogy hasonlóval fogsz találkozni, de nem garantált.
2015. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy olyan h nagyon sokat ábrándoztam,h találkozok egy olyan nővel aki teljes tökéletes számomra. Kb eltelt fél év és találkoztam vele. A találkozást nem kisérlem meg leírni mert leírhatatlan. :) ezután 2 év együtt voltunk. De vége lett. Azóta is heverem. Soha nem megszokni h nincs mellettem. Szal így visszatekintve lehet h nem játszadoznék ilyen dolgokkal...
2015. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Aktuális még a dolog, azaz megvan még a fejedben a karakter, és álmodozol még róla? Találkoztatok már?


Szerintem lehetséges, meg az is, hogy a jelleme már adott volt (esetleg egy ismerős, osztálytárs, barát, kolléga, stb. személyében - nem tudom, hány éves vagy), és más csomagolást, (tetszetősebb, tökéletes) külsőt találtál ki hozzá?


Egy film/ szappanopera/ sorozat szereplője nem sanszos?


"Szólj rám, ha egyszer, véletlen'

Összefutnánk egy másik életben.'

2016. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!