Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már valakinek rossz...

Volt már valakinek rossz tapasztalata az agykontrollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csak azok voltak. Bizonyos szinten túl legalábbis, van egy határ amit nem szabad átlépni. Amíg csak a negatív gondolataidon "uralkodsz", addig nincs vele gond szerintem.
2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Hallotam olyat hogy lellasúlt a szíve alfában(késöbb szívritmusszabályzót kellet berakni) meg volt olyan akinek halálközeli élménye volt !! Nem ajánlom!
2015. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Alfaban minden ember van naponta kétszer, egyszer amikor elalszik és egyszer amikor felkel reggel. Persze ha valakinek szivritmuszavara van, akkor alfaban is az lesz neki, de ilyen hülyeséget ne mondjunk már, hogy az alfa állapot okozta, mert ilyen nem lehetséges. Az agykontroll nagy része teljesen oké és ártalmatlan, meditációs technikák, memória fejlesztése, stb. Ezeket egyébként nemcsak az agykontroll tanítja, hanem más módszerek is. A tanfolyam 4.-k napján viszont már betegségeket diagnosztizálnak gondolati úton, na ebben se nem hiszek, se nem tartom jó ötletnek az ilyesmivel való szórakozást.
2015. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Hú második, most nagy butaságot mondtál. Persze hogy lelassul az ember szíve "alfában", ugyanis mindenkinek kevesebb a pulzusszáma egy ellazult állapotban. Ettől még senkinek nem lett semmi baja, biztos hogy nem ezért kapott szívritmus szabályozót a barátod. Az alfa semmivel nem különbözik az elalvás előtti állapottól. Azt meg aztán végképp nem tudom elképzelni, hogy halálközeli élménye hogy lehet tőle valakinek.

Én voltam agykontroll tanfolyamon, és megmondom őszintén, nagy része szeintem "parasztvakítás". Persze a pozitív gondolkodás, a szemléletváltás nagyon jó dolog, és sokat segít ebben az ak. Még azt is el tudom képzelni, hogy tényleg beindítja az ember öngyógyulását, de az állatokkal való kommunikáció és hasonló nekem már nem tűnik annyira reálisnak. Hozzá tenném, nem igazán gaykoroltam és "programoztam", valahogy nem vált az életem részévé. Mindenesetre nagyon jó stresszkezelő módszer, ártani biztos nem fog senkinek :)

2015. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18:52 Igen lellasul alvás közben is csak hogy felgyorsul a szív miután visszajössz alfábol nem marad úgy!
2015. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
4: te miről beszélsz, hogy parasztvakítás a nagy része? Van igazságod, én ki nem állhatom az egészet, de azért ne essünk már túlzásokba. Pl. Mielőtt mély álomba kerülnél akkor is alfa állapotod szokott lenni. Az agyunkkal pedig igen sok mindent lehet csinálni/elérni. Persze egyes agykontroll képzések már-már ezoterikus faszágokba is átesnek eléggé rendesen, de azokkal meg nem kell foglalkozni. Első válaszoló voltam.
2015. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád. Elmondtam melyik részét nem hiszem el ennek a dolognak, ahogyan írtam is, egyébként hasznosnak tartom. Az alfa állapotról meg egy rossz szót nem mondtam, én is írtam a válaszomban, hogy mindenki alfában van mielőtt elalszik. Körülbelül azokban a dolgokban nem hiszek, amik a tanfolyam 4. napján hangzanak el (amit a 3. válaszoló is mondott), erre értettem a "parasztvakítást". Azon kívül pedig kifejezetten dicsértem az agykontrollt. Úgy látod, hogy a felesleges civakodás belefér az agykontroll szellemiségébe? Mert én nem! Ennek elkerülése végett próbáld meg előbb értelmezni amit mások mondanak. (Hozzá tenném, ha egyáltalán nem hinnék az agykontrollban, az sem jogosítana fel a támadó jellegű válaszra. Szerintem mindenkinek meg van a joga hozzá, hogy saját véleményt alkosson, amire nem kell egyből ellenségesen reagálni, ha nem értesz vele egyet)

Domján Lászlónál voltam tanfolyamon, és mivel ő a Magyarországi meghonosítója a módszernek, nem hiszem hogy "ezoterikus fszságokat" kevert volna bele.

2015. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

És még én nem tudok értelmezni. Nem támadtalak, kül nem írtam volna, hogy van igazságod. Ez az egyik.

A túlzásokat arra is értettem, csak azt már nem fejtettem ki, hogy ezt írtad:

"Persze hogy lelassul az ember szíve "alfában", ugyanis mindenkinek kevesebb a pulzusszáma egy ellazult állapotban. Ettől még senkinek nem lett semmi baja, biztos hogy nem ezért kapott szívritmus szabályozót a barátod. Az alfa semmivel nem különbözik az elalvás előtti állapottól. Azt meg aztán végképp nem tudom elképzelni, hogy halálközeli élménye hogy lehet tőle valakinek."

Aki ezt írta az se tévedett sokat, csak mert te nem találkoztál a káros hatásaival attól még adottak és bizony ilyen esetek is voltak/vannak egyébként nekem is volt tőle, ezért is írtam az első hszembe, hogy van egy határa, amit nem szabadna túl lépni, azt viszont elég nehéz megtanulni és ezt erőszeretettel el is felejtik ilyen képzéseken közöli. Arról pedig nem tehetek, hogy te támadásnak vetted a válaszodra való reakciómat. Azt jól írod, h jogod van a negatív véleményhez, mint láthattad én negatív véleményt írtam róla leginkább, de nyilvános topik, nem magán beszélgetés, lehet mások véleményére is reagálni itt.

2015. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Vannak akik mindenféle képzeletbeli lényekkel találkoznak meditáció közben, illetve még utána is érzik a jelenlétüket, hallják a suttogásukat.


A legbiztosabb, ha messziről elkerülöd az agykontrollt és rendszeresen jársz misére és adományaiddal segíted a menekülteket, akkor biztosan elkerül az összes ilyen pszichotrop hatás.


Amúgy nekem még csak jó tapasztalataim voltak. És nyilván a suttogós emberek egyébként is meghülyültek volna. Szóval erről ennyit.

2015. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A "te miről beszélsz, hogy parasztvakítás a nagy része?" mondatkezdés meglehetősen támadó jellegű. Úgy látom, a szövegértésen kívül az etikettet illetően is vannak lemaradásaid. Javaslom, pótold a hiányosságaidat.
2015. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!