Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal és vonzással...

Agykontrollal és vonzással lehet elérni mondjuk piros hajat?

Figyelt kérdés

Én hiszek az ilyenekben, középbarna hajam volt és tudatosan söétítettem, most már majdnaem fekete.

a szemem színét is megváltoztattam, mondjuk csak nagyon kicsit lehet látni. Ha sokat gyakorlok, akkor az extrémebb színek is elérhetők.

Ne gywertek a kontajklencsével + a hajfestéssel mert nem akarom festeni, az lenne az igazi, ha ezt természeteresn tudnám elérni.



2015. okt. 28. 16:54
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

ja és ne ostobázzatok itt nekem, ha nem hisztek benne, én vagyok a tanú rá, h hatott nekem, mert a hajszínem nem kicsit változott!!

sokan azt hitték h festem, mert feltűnt nekik, h sötétebb!!

2015. okt. 28. 16:55
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2015. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
Jah, hogy te vagy rá a tanú, oké.
2015. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
meg mások is, le is nőtt a hajam, észrevehetően sötétebb lett. olvasd el, mit írtam. mások is észrwevették, h világosabb volt.
2015. okt. 28. 16:58
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak megsérteni ,sem kinevetni , de nagy esély van rá hogy csak te látod sötétebbnek a hajad/más színű a szemed mert olyan erősen hiszel ebben hogy azt rávetíted a valóságra.A piros hajat piros hajfestékkel lehet elérni.Ha az agykontroll valóban hatásos módszer lenne már rég nem létezne a hajfesték/színező/kontaklencse.De sajnos nem az.Remélem ezzel segítettem.
2015. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy el lehet. Nekem a szarom lett sötétebb tőle. Durva mi?
2015. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

nem segítettél, miért nem olvastad el, amit írtam. másoknak is feltűnt, barnából, szinte fekete lett. na jó a szememet lehet, csak bemagyaráztam, de ha jam sok mindenkinek feltűnt, pedig nem festettem. hatásos a módszer, csak nem tudják az emberek használni.

és mondtam, hogy csak olyan írjon, aki hisz benne.

2015. okt. 28. 17:03
 8/33 A kérdező kommentje:
# 6 ez nem volt vicces, szerinted az volt? o.O
2015. okt. 28. 17:04
 9/33 anonim ***** válasza:
46%
Azt mondtad te hiszel az ilyenekben...
2015. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdésedet és ezt a két dolgot sajnos elfelejtetted megemlíteni , nem írtad hogy mások is észrevették ahogy azt sem hogy csak azok írjanak akik hisznek benne.Sajnos nem hiszem hogy sokan hisznek ebben , úgyhogy szerintem értékeld ha valaki segítő szándékkal ír akkor is ha nem ez a helyzet.ha tényleg sikerült elsajátítanod ezt a módszert az nagyon impresszív.
2015. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!