Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Kallos...

Mi a véleményetek a Kallos Prestige Color hajfestékről? Jelenleg kopott vöröses a hajszínem, elég világos. Élénk piros színt szeretnék elérni.

Figyelt kérdés
[link] kb ilyen színre gondoltam. Ez a hajfesték jó? még nem próbáltam. Befogná a hajam?

2013. nov. 16. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

alapból meg vagyok elégedve a kallos termékeivel, habár a festékek nagyon megosztóak. nekem azokkal se volt semmi bajom, de a vörösökről azt írták, hogy gyorsan kopnak. ennek ellenére megér egy próbát, hisz nem egy drága festék.


amit viszont kinéztél az csak mixton. kell hozzá venni rendes festéket is abba kell belekeverni, hogy pirosabb legyen a vörös.

2013. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!