Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat festeni készülök, kép...

Hajat festeni készülök, kép lent! Hogyan lehet elérni ezt a színt? Melyik hajfestékkel?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megköszönném a gyorsaságot:)



2013. jún. 26. 12:03
 1/2 anonim válasza:
Attól függ milyen színű a hajad. Én szőkíteném és úgy festeném be ilyenre...aztán a boltba keresnék egy ilyen színű festéket és azzal... :)
2013. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából hajam most ilyen világosabb vörös, ennél a színnél világosabb. Intenzív vörös volt egy ideig, aztán elkezdtem rézvörössel festeni, de nem lett olyan szép, természetes rézvörös, szóval befesteném sötétebbre.

Úgy megfelelne, ha találnék egy ilyen festéket, és a mostani hajszínemre kenném rá, csakhát nem tudom melyik ez a szín :D Mahagónis rézvöröset nem merek venni, mert az túl barnás már, félek hogy nem lenne elég világos, és vöröses.


Egyszer volt szőkítve a hajam, feketéből, ennek már nagyon sok éve, de még mindig nem heverte ki a hajam teljesen. Iszonyú káros.

2013. jún. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!