Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti mit gondoltok az én Illumin...

Ti mit gondoltok az én Illuminati teóriámról?

Figyelt kérdés

Előre is szólok,hogy aki nem hisz az illuminátiban,nem érdekli őket ez a téma ne olvassák el ezt.


Először is az Illuminátusok jeléről,illuminátusok előfordulásárol regényekben és arról fogok beszélni sokak szerint hogyan jöttek létre.Majd a saját teóriámat is elmondom.


Az illuminátusok jele:

Az illuminátusok jele egy háromszög tetején egy szemmel [vagy esetleg benne]. Ami nem más mint a mindent látó szem. Itt egy kép róla:


[link]


A mindent látó szem sok vallásban is előfordul pl: az egyiptomi vallásban. Valamelyik vallásban az erő jelképe vagy esetleg a tudásé.


Az illuminátusok előfordulása filmekben,regényekben:


Az illuminátusok jele,esetleg neve gyakran felbukkan filmekben,regényekben,animékben/mesékben és vannak könyvek amelyek direkt az illuminátusokról szólnak:


-Gyűrűk ura: A gyűrűk urában gyakran felbukkan a mindent látó szem hiszen Szauron jele is egy szem.


-Yu-gi-oh:A yu-gi-oh ban is gyakran előfordul a mindent látó szem.Pl: Yugi ezeréves ikonján.


-Disney rajzfilmek:Mondhatni minden Disney rajzfilmben van legalább egy illuminati utalás írások,képek formájában. pl:Donald kacsa [mikor az egyik részben orvosnál van a falon található egy illuminati írás a falon]


Az illuminati rend sokak szerint:


[link]


Az én teóriám:


Szerintem az illuminati sokkal régebbre egészen a távoli Egyiptomba vezethető vissza hiszen ha megnézitek az illuminátusok jelén tulajdonképpen egy piramis látható és a szem is elég gyakran előfordul az egyiptomi vallásban mint jelkép.



2015. nov. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen társaság használ ősi ill annak tűnő szimbólumokat , r-go nem kell épp régi társaságnak lennie , csak kissé járatosnak a témában
2015. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom, hogy sokkal könnyebb az illuminátira, a reptiliánokra, nácikra, kommunistákra, zsidókra, sátánra fogni, hogy miért szar az élete valakinek, mint beismerni, hogy ő maga b$#zta el.
2015. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a te teóriád.

Egy csomó ilyet olvastam angolul.

Én hiszek amúgy az Illuminati elméletben, nem piszkálódásból mondom.

2015. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek a 3-as válaszolóval, én sem egyszer olvastam már ilyesmit... igaz, időpocsékolás volt, mivel hülyeség az egész háttérhatalom elmélet! Ui: és igen, azért is elolvastam a kérdést és válaszoltam rá! I'm a Bad Guy!
2015. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jelképük eredetileg tényleg a mindent látó szemről szól, viszont mostanra már inkább a gonosz szemet jelképezi, ami elől nem bújhatsz el, mindig megfigyel. Nem véletlen, hogy gyakran találkozol a jelükkel a tévéműsorokban és a könyvekben, övék a média és a sajtó is. A történelmük nem az ókori Egyiptomig, hanem egészen a Paradicsomból való kiűzetésig nyúlik vissza. Abban igazad van, hogy Egyiptom miatt használják ezt a jelzést, az volt az első birodalmuk, utána jött a római, majd a fasiszta harmadik és most a szemünk láttára épül fel a negyedik birodalom.
2016. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Téves . A misztériumok a normal gyalogos egyszerű emberektől rejtettek voltak , ez mind a tiszta és a sötét erőkre is vonatkozott . Nem tartozott rájuk nem is tudhattak meg semmit mert nem reklámozták stb . A dinasztiák uralták a birodalmakat őket képezték ki a papi rendek , az uralkodók kultúrák szervezkedtek egymás ellen is . Első világuralomra tőrekvés egy fáraó gondolata volt ekkor sehol nem volt illumati ez a felvilágosodáskor jelent meg . Szabadkőművesek Salamon meg kortárs építőmesterek tudósok tették a dolgukat , fokozatosan kezdett sok külön és üldözött érdekcsoport partizán bomlasztó tevékenységbe . amit atán rendezett felkarolt pár uralkodó osztály gazdasági csoport .
2019. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező tévedsz ! A mai elméletek az illuminatit jóval egyiptomi előttre vezetik vissza. Az idegenek alapították élén magukkal
2019. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!