Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormányok miért tagadják...

A kormányok miért tagadják annyira a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Szerintem aki megdönthetetlen bizonyítékat vár, az túlságosan hisz a kormányokban, hogy ők megosztanák velünk ezeket az infókat amennyiben birtokukban lenne ilyen. De szerintem erre nem kerülne sor, mivel ezen információk megosztása a társadalommal túl nagy biztonsági veszélyt jelentene a kormányoknak, mind katonai, gazdasági, társadalmi szempontokból is. Könnyen lehet, hogy a teljes jelenlegi világrendszer felbomlana egy ilyen hír hatására. Globális káosz venné kezdetét, a vallási, gazdasági, pénzügyi rendszer teljesen összeomolhatna és ha az emberiség kizökkenne abból a kis világból, amit létrehoztak nekik, az akár egy globális anarchiához, lázadáshoz vezethetne. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy minden információt szigorúan titkolnak és tagadnak az ufókról. Ti hogyan látjátok ezt?

2015. nov. 2. 03:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
60%
Az oka egyszerűbb. Nincs mit titkolni!
2015. nov. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
60%
A kormányok lopnak, csalnak, hazudnak, de nem létező titkokat ők sem tudnak feltárni!
2015. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
63%
miután az usa/uk nylávnosságra hozta a rendelkezésre álló infokat, korántsincs arról szó, hogy a korábbi ügyekben titkolóznak. Igazából csak nem beszélnek róla és az iratok átolvasásakor az is kiderül, hogy tudnak a kormányok az ufók létezéséről. Publikus pl a roswell-i eset leírása, ahol a hivatalos leírás szerint is találtak földönkívülieket. Hasonló anyagok állnak rendelkezésre a brit esetekkel kapcsolatban. hogy erről miért nem beszélnek? nem tudni. de aki tud olvasni (angolul) az olvashatja ezeket az infokat.
2015. nov. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
49%

" Publikus pl a roswell-i eset leírása, ahol a hivatalos leírás szerint is találtak földönkívülieket. "


Ez nem igaz, nincsennek ilyen hiteles leirasok.


A helyzet az hogy nagy valoszinuseggel nincsennek UFOk. Nem tudom emlekeztek-e meg a 90es evek elejere, minden UFO-lazban egett, folyamatosan lehetett olvasni hogy itt lattak, ott lattak, kulon magazin is volt ra.


Most itt a XXI. szazadban, amikor mindenkinek ott lapul egy jo minosegu kamera a zsebeben, amikor rengeteg autoban, jarmuben fedelzeti kamera van*, amikor rengeteg biztonsagi kamera van, egyszeruen az a helyzet hogy nincsennek hiteles felvetelek. Egy sem. Snowden kidobta az USA-kormany titkos szemetsegeit a netre, de sehol sincs benne egy szo sem az UFOkrol.


Szoval az a helyzet, hogy ugy tunik: semmi sem igaz az egeszbol. Nem jonnek a Foldre idegenek, nem latogatnak minket, nincs kapcsolat veluk.


* legutobb amikor Oroszorszagban leesett egy bazi nagy meteor, nehany napra ra tele lett a net videofelvetelekkel. egyszeruen annyi kocsiban van mar kamera, hogy egy ilyen esemenyt biztosan felvesz nehany. Keressetek ra. Ha lennenek UFOk, lennenek roluk ilyen felvetelek is.

2015. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
A 90-es évekbenő tényleg rengeteg észlelés volt. Emlékszem egy rendőr ismerősőm mesélte, hogy egy éjszaka a parkolóban sétikált és egy nagyon erős fénycsóva kezdte el pásztázni felülről. Teljesen hangtalanul került főlé és erőseb fénye volt minden addig ismert reflektornál. Egy kombájnos ismerősöm, is mesélt nekem akkoriban furcsa fényekről amit esti melózásai során látott a búza mezőn végig pásztázni. A szintén sok 3. típusú találkozásokról nem is beszélve. Persze azok közül nyilván sok volt a kitalált eset is.
2015. nov. 2. 07:54
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a földönkívüliek létezését hirdetnék, akkor azt nem hinnék el az emberek. Ha azt mondják fekete, akkor az emberek váltig állítani fogják, hogy fehér.
2015. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
igy utolag sajna azt kell mondani hogy az osszes ilyen eset a 90es evekben kamu volt, vagy mast lattak.
2015. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

én hiszek benne, hogy van élet más bolygókon is, max annyira messze vannak tőlünk, hogy még nem kivitelezhető a megkeresese. de ekkora világ egyetemben nagyon egoista dolog azt hinni, hogy nincs több életre alkalmas bolygó.

de az ilyen zöld űrlényekben hinni elég gáz szerintem. (felnőtt embereknek)

2015. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
A kormányoknak nem az a feladata, hogy ezzel foglalkozzon. Ez éppen olyan, mintha a kormányoknak kellene a fekete lyukak problémáját elhárítani, holott az csak egy kozmológiai elmélet, amivel az illetékes tudományos intézményeknek kell foglalkozniuk.
2015. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Leirtad a választ:)
2015. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!