Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan csináltad mégis a...

Hogyan csináltad mégis a vonzást, amikor minden reménytelennek tűnt?

Figyelt kérdés
A Titok szerint rendíthetetlenül kell hinni abban, amit szeretnénk, még akkor is, ha reménytelennek tűnik. De hogyan, ha annyira nem látsz már reményt arra, amit szeretnél? Az válaszoljon, akinek sikerült, nem olyan válaszokra számítok, hogy akkor mondjak le róla... És elnézést, hogy itt tettem fel a kérdést, de nincs Vonzásról szóló téma.
2015. nov. 8. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez engemis nagyon érdekelne
2015. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Már csak az kéne! :D Amúgy kérd meg az ismerőseidet hogy segítsenek telepatikusan. 2 en erősebben vonzzátok ugyanazt a tárgyat.
2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát most én is bajban vagyok emiatt... Annyira kellene az erős hit, de hát mi alapozza meg, ha minden elveszettnek tűnik?
2015. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló: nem írtam le szó szerint, de nem hülyeségeket akartam olvasni!


Többiek: Ha már nem vagyok ezzel egyedül, akkor remélem megérkezik ide a segítség, és Nektek is használni fog! :)

2015. nov. 8. 16:54
 5/17 anonim ***** válasza:
4: Szerinted miét tartanak csoportos meditációkat? 2 es voltam.
2015. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet olyasmit erőltetni, amiben nem hiszel eléggé. Ha pedig hiszel benne, akkor saját magadnak magyarázod be, hogy ami történt veled a bevonzásodnak köszönhető, mert hiszel benne, hogy úgy van, de mégse így lenne akkor is ebben hinnél, mert ezt hitetted el magaddal. Ha kételkedés benned van, akkor azt jelenti, hogy még képes vagy "valamennyire" értelmesen gondolkodni.

Zéró

2015. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Legoman ***** válasza:
63%

A vonzást nem csináltam, hanem éreztem.

Ha láttad a filmet, akkor tudod, hogy nem szabad kétségeidnek lennie abban, hogy az univerzum megtudja-e oldani a problémáidat.

Ha egy dologról negatív véleményed van, és egyre több lesz, akkor már csak azt fogod észrevenni, hiába mutat pozitívumot is.


Ismerős ez a mondat:

"A remény hal meg utoljára."

Nos ez tény is való, igaz. De a vonzás nem arról, hogy reménykedj, hanem arról, hogy higgy, és kérj, és bízz az univerzumban, hogy megadja azt, amit kérsz vagy még jobbat, hisz soha nem fogy ki az ötletekből. Bízd magad rá, és a lelkesedésed se múljon.

A remény meghal, de a hit él tovább, és új reményt támaszt.

2015. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legoman, csak annyit mondanék neked, hogy nem a vonzás törvénye irányít téged, hanem te irányítod a vonzás törvényét, vagyis: a saját hiszékenységeddel. Ha a remény meghal a hit nem él tovább, ha eleve nincs meg a remény a hitben. Az univerzum válaszait csak azok tudják értelmezni, akik hisznek benne, hogy az univerzum válaszol. Ide tartozik Isten, a vallás, az okkultizmus, az agykontroll; önhipnozis.

Zéró

2015. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Legoman ***** válasza:
54%

A vonzás (univerzum) nem irányít senkit, és ugyanúgy te sem irányíthatod.

Te kérsz tőle, ő pedig válaszol a kérésedre, de nem úgy, ahogy te akarod.


A hitből lesz a remény, nem pedig fordítva.

Én még nem láttam olyan embert, aki először reménykedett és bízott volna, majd utána hitt volna abban, hogy minden rendbe jön.

2015. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fordítod meg attól még nem lesz igazad, csak maximum engem akarsz lenyomni, de úgy, mint egy óvodás. Tudod mit írtam neked az előbb? Nem akarlak meggyőzni semmiről, csak fel hívom a figyelmed. Hogy ez mennyire érdekel téged már csak az értelmi színteden múlik. Önhipnózist végzel és pontosan ezért értelmezed úgy a vonzás törvényeit és ismered fel azokat, ahogy te akarod. Én sok olyan ember ismerek, aki előbb reménykedett a hitben, de semmit nem kapott cserében "ezek az értelmesebb fajták". Minden fejben dől.
2015. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!