Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki, aki reménytelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki reménytelennek hitte az újrakezdést a volt párjával és mégis sikerült?

Figyelt kérdés
Írjátok le a történeteteket! :)
2010. aug. 14. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Először a Tiédet ha lehet?
2010. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon csúnyán összevesztünk.. és mindketten azt mondtuk hogy elég. 1 év múlva el is váltunk.. Később nekem is és a férjemnek is lett kapcsolata.. Eltelt 3 év.. Mind2 kapcsolat befuccsolt. És Szilveszteri buliba összefutottunk.. beszélgettünk, felkért egy táncra.. Majd februárba mindent megbeszéltünk milyen h*lyék voltunk és azóta megint együtt vagyunk. 29N És várjuk az első babát:)
2010. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én reménytelennek éreztem a dolgot... és sajnos az is maradt. Majd' egy évig küzdöttem, hajtottam, próbáltam mindent, hogy visszaszerezzem, de nem sikerült, viszont magamra haragítottam. Lehet, ha kevésbé "teperek", sikerült volna, nem tudom.


Azóta kibékültünk, jóban vagyunk, én pedig mosolyogva gondolok vissza arra az időszakra, amelynek akkor minden pillanata kínszenvedés volt :)

2010. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát egy éve volt már a szakítás, közös megegyezéssel végülis, mert kicsit különbözőek vagyunk. Én pörgősebb, ő csendesebb, de én se vagyok az a partyarc, csak kicsit szociálisabb... Sokat veszekedtünk, elmondtuk egymást mindennek. Közben nagyon sok minden volt, de én voltam neki az első nő az életében! Pedig nem volt fiatal és mégis. Szeretem a mai napig! =)
2010. aug. 14. 20:18
 5/12 x Susy Omega x ***** válasza:
tündééérkötés. magyarul távkapcsolat. :) csak ő nem szereti ezt a szót, ezért találtunk ki helyette valamit. mivel még mindketten tizenévesek vagyunk, nehezen bírtuk pénzzel és szülőkkel. utóbbival főleg nekem volt gondom, mivel állami gondozott lévén nem sok szabadság jut nekem. kb. egy évig jól ment minden, találkoztunk, amikor csak tudtunk... tényleg. kevés pár beszélgethet annyit, mint amennyit mi. :) csak hát a fizikai közelséget sem lehetett mindig ezzel kompenzálni. :/ meg a sok elcseszett pénzt. végül én szakítottam. pedig higgyétek el, nagyon szerettem. csak megvan az a tulajdonságom, hogy mindent irányítani akarok, és nem tudtam elviselni, hogy az érzelmeim tönkretesznek. először ellenkezett, majd elfogadta. úgy éreztem, meghalok. nagyon esélytelen volt az újrakezdés. :/ de túlságosan imádjuk egymást... ^^ már csak 2 év, és együtt lehetünk. és addig is megpróbáljuk együtt tölteni a hétvégéket meg a szüneteket.
2010. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi többször szétmentünk, mert butábbak voltunk, és azt hittük a kapcsolatoknak csak rózsaszín felhős része van. :) De hát istenem... Első kapcsolatunk, fiatalok vagyunk, mégis kitől tanultunk volna, ha nem egymástól? Kétszer 1-1 hónapra szétmentünk, de sírva borultunk egymás karjaiba mindkétszer. Azóta együtt vagyunk, szerintem jóban/rosszban. Jobban szeretjük egymást, mint valaha. 2 és fél éve boldogítjuk egymást.


18/L

2010. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy irigylek itt mindenkit:):( Én most is a küzdésnél tarok, de neki már kapcsolata van:(((( Most épp barátok vagyunk, nem akarok magamra haragítani! Szeptemberől együtt megyünk vissza az egyetemre... talán, talán... De akkor is fiúja van, nem sok közös programra lesz hajlandó...:((
2010. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igan, bár ne sikerült volna.. Csak időpazarlás volt, nem kevés.
2010. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Olyan jó érzés ilyeneket olvasni! =) Erővel tölt fel, reményeket kapok! :)

Amikor mindenkimás feladná, amikor már mindenki menekülne fejvesztve, mi még mindig kitartunk... Még akkor is, ha fáj... :S

Úgy érzem, a szívem már sohasem lehet másé, még ha százszor se érek célt!

2010. aug. 14. 21:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak rosszul sült el? Meséld el, kérlek! :)
2010. aug. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!