Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van így? Az utóbbi...

Miért van így? Az utóbbi időben valahogy nem jönnek össze a dolgok. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Az utóbbi nagyjából fél évben nem sikerül elérnem a céljaimat(TÖRLÉSTÖRLÉS)Ugyanúgy programoztam és meditáltam,alkalmaztam Grabovoj számokat is és minden rendben volt. Hálával köszöntem meg, és segítettem másoknak is.

A téma iránt érzéketleneket és a trollokat sok szeretettel várja a Facebook.Köszönöm annak, aki érdemben válaszol.



2015. nov. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mik a céljaid?
2015. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változtass kicsit, engedd el, lehet túl görcsösen szeretnéd. Kicsit tedd félre, pár hónapra, és utána lehet h tisztábban látod v meg is oldódik.
2015. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlzottan rástresszeltél,hogy nem fog menni,és kétségeid támadtak. Fogd fel úgy, hogy amit mi itt lent lejátszunk, az egy színdarab, egy játék, és akkor egy kis könnyedség kéne neked szerintem, nem kell ennyire ráfeszülni, hanem picit játsszál. Ne félj attól szerintem, hogy valamid nem lesz meg. Meg amúgy érezd a magadénak, és tényleg játsszál.
2015. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ezen gondolkoztam az éjjel is, h nem vagyok pesszimista, nem szoktam panaszkodni, a jót (próbálom) látni és másokkal is meglátni mindenben.DE.De,amíg előtte napi szinten teljesültek a csodáim, legyen szó anyagi bőségről, párkapcsolatról bármiről, addig mostanában..

Na, de “Napról napra, minden szempontból, egyre jobban és jobban érzem magam.”.

:)

2015. nov. 24. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha elszánt csodavárás helyett tennél is a céljaid érdekében akkor jutnál valamire. Már eddig is mákod volt hogy csak az utolsó fél év semmittevése nem járt előrelépéssel.
2015. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1

Az ideális munka, a társ, bőség, nyereséges üzletek bevonzása,ilyen és ehhez hasonló célok.

2015. nov. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!