Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segítségével meg...

Agykontroll segítségével meg tudom "tanítani" a testem hogy ne féljek (sőt rettegjek) a vérvételtől?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a legnagyobb bajod, hogy a vérvételtől félsz, hanem hogy magának a félelemnek az érzésétől rettegsz. Egyszerűen fogadd el, hogy olyankor több az adrenalin a véredben a szokásosnál, és ez egy bizonyos testérzettel jár. Amint rájössz, hogy ez egyáltalán nem tragikus, már nem is fogod olyan kellemetlennek érezni.
2015. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amikor közelít a tű hányingerem lesz, lever a víz a szívem majd kiugrik és nagyon nagy önuralom kell hogy szó szerint ne ugorjak én is. :) De komolyan. Simán a tűtől nem félek, fogorvosnál mindig kérek érzéstelenítőt. Az zavar hogy a tűt bele szúrják az érbe. Jajj már ettől rosszul vagyok hogy leírtam. :(
2015. dec. 11. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne nezz oda. Ez psziches tunet, te direkt kenyszerited magad hogy pont akkor nezz oda, amikor beszurjak a tut, csak nem tudom miert.
2015. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: igen, agykontrollal át tudod programozni az agyad, hogy ne félj a vérvételtől. Úgy programozd, hogy ne elműljon, hanem csökkenjen le a félelem egy normális szintre. A lényeg, hogy el tudd hinni.
2015. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez agykontroll, csak gondold át, hogy az ég világon semmi bajod nem lesz a dologtól. Én sem szerettem, most sem szeretem, de ha kell elmegyek rá és túl vagyok rajta! :)
2015. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ArtArtArt válasza:
GOndolj arra hogy ez nem szamit semit csak az eredmeny amit kimutatnak majd!
2015. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 akarkizoltan56 ***** válasza:

ne adj vért.

ennyi.

2015. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem véradásról van szó, hanem vérvételről! 😃
2015. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

A vérvételtől való félelem a pszichológia szerint azt jelenti, hogy tulajdonképpen a haláltól félsz. A halál viszont olyan dolog, hogy csak a testünket hagyjuk itt, de a lelkünk tovább él egy másik dimenzióban, vagyis igazából sosem halunk meg. Így szerintem nincs sok értelme félni a haláltól. :) Ha a halálfélelmen túllépsz, akkor szerintem ez is el fog múlni.

Vagy még egy olyan verzióra gondolok, amiből a fóbiák keletkeznek. Korábban lehet, hogy volt egy kellemetlen emléked a vérvétellel vagy tűvel kapcsolatban.

2015. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmetükre módszerrel simán. Elképzeled, hogy épp vérvételen vagy, nyugodt és laza vagy, mosolyogva nézel oda, nincs benned feszkó. De igazából mindegy a módszer, simán meg lehet vele oldani.
2015. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!