Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segítségével el...

Agykontroll segítségével el tudom érni hogy jó legyen a központi felvételi vizsgám?

Figyelt kérdés
Januárban írom a központit 9. évfolyamba, már el kezdtem 'edzeni' agyam, leginkább arra, hogy jól sikerüljön ez az egész de még sok másra egyébként... Tehát sikerülne? Válaszaitokat előre is köszönöm!:)

2015. okt. 12. 18:32
 1/4 anonim válasza:
Sokat segít! De természetesen tanulnod is kell. Nekem így mindig sikerül minden.
2015. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az agyad felfogóképességének növelésére, munkavégző képességének kiterjesztésére használod, akkor működni fog. Az agykontrollt direkt az ilyen esetekre tervezték. Az agy képességeinek maximális kihasználására. Arra viszont nem alkalmas, hogy önmagában megvalósítsa a sikeres felvételit. Növeld meg a befogadókészséged, és a tanuláshoz szükséges kitartásod, hogy hosszabb tanulóciklusokat is maximális koncentrációval teljesíthess. Ha még a lámpalázadat is sikerül kiiktatni a vizsga előtt, akkor a siker nagyjából biztos is.
2015. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2015. okt. 13. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizsga körülményeit (nem izgulsz, koncentrálsz) tudod javadra változtatni.

A tárgyi tudás helyettesítésére sem agykontroll, sem mágia nem megfelelő.

2015. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!