Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye segítségével...

A vonzás törvénye segítségével javithatok a kapcsolatomon?

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor valaszolj, ha hiszel a vonzás torvenyeben.

A barátommal a nyáron jöttünk össze, és nagyon szerettük egymást, de szakítottunk, mert ősztöl egy másik városban tanul egytemen, és azt mondta, hogy ez neki nem elég, ha csak hétvégén találkozunk. Nagyon magamba voltam roskadva, aztán hallottam a vonzás törvényéről, és elkezdtem hinni benne. Lehet ez nem emiatt volt, de két hónap múlva a baratom felhìvott, hogy rájött, hogy mennyire fontos vagyok neki és nem tud elfelejteni. Az elején pedig azt hittem, hogy örökre vége van, de aztán elkezdtem hinni benne, hogy lehet még folytatása, és megkeresett. A baj csak az, hogy ő szeretne velem lenni, és komolyan is gondolja, de azt mondta, hogy csak lazán szeretné megpróbálni, hogy meglássuk mi lesz ebből. A vonzás törvénye segítségével azt is el lehet erni, hogy komolyabb legyen a kapcsolatunk?



2015. nov. 16. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Persze. De ha még a mikulásnak is írsz levelet, hogy ezt szeretnéd, akkor tényleg garantált a siker.
2015. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ő szerintem a nyitott kapcsolatra gondolt. Hiszen a szex fontos neki. A vonzással mit szeretnél elérni?

https://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q

2015. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem nyitott kapcsolatra gondolt, mert kérdeztem tőle és csak velem szeretne lenni.

Azt, hogy komolyabb legyen a kapcsolatunk.

2015. nov. 16. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy tudna komolyabb lenni? Most milyen?
2015. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2015. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Én valahol azt olvastam, hogy a hülyék vonzzák egymást!

Már csak az kellene hogy mindketten hülyék legyetek!

Rólad a sok marhaság után amit leírtál el tudom képzelni!:-)

2015. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Legoman ***** válasza:
93%

Elérheted, hogy komolyabb legyen a kapcsolatod, de vigyázz a megfogalmazással.


Ha csak annyit kérsz, hogy legyen komolyabb a kapcsolat, akkor abból az univerzumnak (nem biztos) az fog lejönni, hogy egy komoly kapcsolatot szeretnél, és mivel akivel most vagy ez nem komoly kapcsolat, ezért megpróbál összehozni téged más valakivel, akivel komoly kapcsolatod lehet.


Ha viszont azt kéred, hogy forduljon komolyabbra a kapcsolatod az xy nevezetű barátoddal, akkor az univerzum tudni fogja, hogy kivel akarsz komoly kapcsolatot.

2015. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik segítettek!
2015. nov. 16. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Megbukjon az egyetemen?
2015. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"de azt mondta, hogy csak lazán szeretné megpróbálni, hogy meglássuk mi lesz ebből."

Ez nagyon manipulatív szöveg a srác részéről.

Én nem pocsékolnék rá egy gondolatot se, de te tudod!

2015. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!