Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van sikertörténete a szubjektív üzenetküldéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Leírnád a tapasztalataidat, ha megkérlek? Akár privátban is! :)
2016. jan. 1. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez olyan állapotra van szükség, amit szándékosan nehéz előidézni, inkább spontán jön létre nagyon erős érzelmi kitörésnél. Ez a kitörés lehet pozitív és negatív is, de ezt szinte lehetetlen irányítani.

Ez saját tapasztalat, nem tanultam, nem olvastam ezekről sosem.

2016. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, volt hogy szubjektív üzenettel elküldtem valakit az anyjába és megértette!
2016. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szubjektív üzenetküldés?

Esetleg nem szubliminális?

2016. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ez mennyire számít szubjektívnek, talán inkább telepátia.Nos, egyszer leültem és nézegetni kezdtem a barátom fényképét közben elkezdtem arra koncentrálni, hogy szeretném ha eljönne hozzám, velem lenne.Azt akartam, hogy valahogy eljusson hozzá a gondolatom.Sokáig csináltam, negyed-fél óra kb és egyszer csak határozottan úgy éreztem, hogy "vette az adást" és akkor abbahagytam a koncentrálást, viszont rettentően megfájdult a fejem, sajnos nem múlt el gyógyszertől sem.Ez történt 11 óra körül.És láss csodát, délután 4 körül az említett barátom váratlanul eljött! Nem volt megbeszélve.Azt mondta, egyszer csak úgy érezte, mindenképp el kell jönnie, hirtelen ötlet volt és már jött is.Kérdeztem, hány körül támadt az ötlete és azt mondta, kb 11 körül.Egy viszonylag közeli megyében tanult, onnan jött át :) (tehát nem a szomszédból).Alapból viszont az ország másik végében tanult, tehát nagyon ritkán tudtunk találkozni!És azt mindig lebeszéltük előre.Ez volt az egyetlen ilyen spontán látogatása.Nem árultam el neki, hogy "megbűvöltem", mert nem nagyon hitt ilyen dolgokban.
2016. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy működik, mint a pajzs hatás.

Annak lènyege, hogy pèldául egy agresszív ember neked akar menni, te pedig fèlelem helyett szeretettel ès sajnálattal gondolsz rá. Elkèpzeled, hogy igazából jó ember. Ennek eredmènyekènt kettő mèternèl közelebb agresszív szándèkkal, gyűlölettel teli szívvel nem juthat hozzád. Vagy saját magát állítja meg amit ő sem èrt, vagy egy ismeretlen aki èpp a közelben van. Az üzenet küldès az egyèn elkèpzelèsèvel lehetsèges, tehát ismerned kell az arcát ès azt az èrzèst amit kivált belőled. Annyi a dolgod, hogy elkèpzeled, hogy azt teszi ès ott van ahol akarod, ès fenntartod azt az èrzèst amit kivált, de a kèpet is. Fontos tudni, hogy a szellem kèpekből èrt, nem mondatokból. Kizárólag a jelenleg törtènőt ismeri, mert az időn kívül lètezik. Remèlem segíthettem.

2016. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!