Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szubjektiv kommunikáció...

A szubjektiv kommunikáció segítségével elérhető, hogy az üzenet képi formában menjen át? Tehát úgy mintha "szöveges üzenet" helyett egy "képet" küldenék át?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg minden lehetséges csak akarni kell...viszont még a képzett gyakorlott telepatáknak is nagyon kell koncentrálni hogy valamit a másik ember tudtára adjon viszont hallottam már olyanról hogy ikertestvéreknél amikor az egyik balesetet szenvedett a másik maga előtt látta a történéseket mint egy látomásszerűen


Velem egyszer egy hasonló dolog történt nagymamám korházban volt és épp hazaértem amikor beléptem az ajtón egy pillanatra mintha egy képet láttam volna kórházi ágy nagymám fekszik mintha aludna de abban a pillanatban egy borzalmas érzés fogott el soha életemben nem éreztem ilyet mintha a szívem összeszorult volna égtelenül elkezdtem sírni és csak arra gondoltam hogy meghalt...

amikor nagyjából sikerült lenyugodnom akkor hívtam fel a kórházat és közölték hogy tényleg eltávozott :'( életem egyik legrosszabb érzése volt

2014. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami a nagymamáddal történt :( Neked van tapasztalatod ezzel a szubjektiv kommunikációnak azzal a formájával,amit éjjel kell küldeni mielőtt beprogramozod h mikor ébredj fel?
2014. júl. 4. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
erről így konkrétan nem tudok válaszolni mert megmondom őszintén nem hallottam róla de valószínűleg lehetséges a saját példámból gondolva
2014. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
wtf
2014. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!