Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Minden esetben működik a...

Minden esetben működik a szubjektív kommunikáció?

Figyelt kérdés

Nem végeztem agykontroll tanfolyamot , de elolvasgattam dolgokat.

Megpróbáltam elérni az alfa állapotot, csináltam meditációkat Domján László meditációiból.

Van egy illető akivel első látásra kialakult egy szimpátia, vonzalom. Egyből közvetlen volt hozzám mintha rég ismerne, az illető fiú kereste a társaságom, főképp ő közeledett, de én családos vagyok. Idővel észre vettem, hogy tulajdonképp miért is közeledik, vagyis ugy gondoltam hogy tetszem neki. Aztán én is kerestem a beszélgetési lehetőségeket vele, mert pont egy olyan életszakaszban voltam, hogy szükségem rá, hogy valaki figyeljen rám. Aztán én kicsit tovább léptem és eltereltem a beszélgetést egyszer szexuális témára. Nem is volt ellenére hogy beszéljünk erről. De aztán legközelebb is felhoztam a témát és elutasított két szóban. Utána megszünt a jó viszony . Hirtelen nem értettem. Attol még hogy nem akarja miért fordított hátat nekem? A korkülönbség ugyan sok és neki szerintem édes kevés ilyen téren a tapasztalata. Lehet megilyedt? Eltelt 1 hónap majd ráírtam mi ujság? Smile jelekkel fél szavakkal válaszolt átlagos kérdéseimre majd vettem a lapot és hagytam. Két hónap után ismét ráírtam érdeklődés szinten, kicsit bő szavúbb volt, de aztán éreztem hogy nem kell eröltetni a beszélgetést. Majd újabb 1 hónap után megint írtam egy szexuális jellegű üzenetet és hát kiváncsi voltam a reakcióra. Meglepően de vevő volt a témára, rendkívül jó hangulatú chat-elésünk volt, majd elköszöntem egy idő után, hogy mennem kell és irjon majd. De közben én beleszerettem a fiúba és egyre jobban gyötört hogy nem lehet semmi köztünk és el kell felejtenem őt valahogy. Vettem a bátorságot és bevallottam neki üzenetben az érzéseim és hogy minden kapcsolatot törlök mert másképp nem tudom feledni ha mindig ott marad valami elérhetősége számomra. Nyilván választ nem kaptam, nem is vártam hisz mit írhatott volna? Azota próbálok alfában üzenni neki hogy beszélnünk kellene és keressen meg valamilyen formában. Valyon szokott rám gondolni mivel én erősen gondolok rá és üzenek neki? Pozitív állítást is próbáltam. Igazából fura a helyzet, családos vagyok de megtalált engem mikor szükségem volt egy kis érzelmi feltöltődésre amit itthon nem kaptam meg. Nem én tapadtam rá, először fel sem tűnt a dolog. Lehet én gondoltam többet a dologba? Valamiért csak rám ragadt, pedig tudta hogy családom van. Ha valaki barátkozni akar nem egy jóval idősebbre mozdul rá. Szóval nem értem. Szeretném neki elmondani miért akartam érzelmeket tőle attol még hofy családom van. Nem egy utcasarki vagyok hogy keresem mindig a kapcsolatokat. Hűséges voltam eddig, de elkapott egy érzés amit rég nem érezrem.

Már eljutottam odáig hogy hagyom elmenni nem üzenek neki többet tudatalattiban, mert ugy érzem rengeteg energiámat elveszi. Csak rossz hogy beteljesületlen maradt a kialakult érzés. A lelkét annyira közel éreztem magahoz, nagyon megfogott a belsője. Igazából nem is lett volna jo ha lesz köztünk valami, mert hazugságban élni nagyon rossz. A kérdés igazàból hogy szokott rám gondolni mivel én erősen gondolok rá? Néha bevillan hogy egyszer csak eszembe jut és a gyomromban érzem hirtelen mikor valaki izgul valami miatt aztán el is múlik. Az mitől van?


2014. dec. 6. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, ez teljesen komolytalan dolog volt mindkettőtök részéről, amit semmilyen formában nem érdemes tovább folytatni.Szerintem jobban járnál, ha magadhoz való barátot, kapcsolatot keresnél, abba fektetnéd az energiáid.Ha találsz ilyet, akkor ezek a kétséges érzések is elmúlnak majd.
2014. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. Létezik, hogy volt közöttünk rezgés vonzalom és sokat gondoltam rá üzentem neki tudatalattiba és még sem gondol rám, nem jutok eszébe stb? Azt mondják ha volt valami lelki kapcsolat már két ember között és sokat gondolsz rá, akkor megérzi vagy ő is gondol rám, vagy gondolsz valakire és ő felhív. Engem nem keresett meg egyszer sem miután vissza urasított. Előtte viszont ő keresett. Akkor ő ezek szerint nem fogékony az ilyesmire? Vagy csak elnyomja magában az érzéseit, mert ő sem akar bonyodalmat. Azért akartam üzenni neki, mert csak szerettem volna megbeszélni vele tulajdonképp mi volt köztünk és miért hátrált meg, mert így számtalan nyitott kérdés maradt. Ha meglennének a válaszok akkor könnyebb lenne nekem is, de nem akarom ujra megkeresni mert nem akarom hogy mindig csak én keressem. A lényeg hogy miért kereste a társaságom a nagy korkülönbség ellenére és mit érzett irántam és nem érdekeltek azért nem keresett vagy nem akart bonyodalmat és elnyomta az érzéseit?
2014. dec. 6. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Érzel most az életedben valamilyen nagyobb akadályt, nehézséget? Csak igennel vagy nemmel válaszolj.
2014. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!