Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez válasz lehet a szubjektív...

Ez válasz lehet a szubjektív üzenetemre? Így!?

Figyelt kérdés

Volt barátom fél éve hagyott el. Éjjel küldtem neki üzenetet. Csak annyi, hogy megszólítottam a keresztnevén, hogy emlékezzen vissza a nyaralásunkra, hogy milyen jó volt, és hogy a kapcsolat is jó volt, mennyit beszélgettünk, és gondolkodjon el az újrakezdésen aztán jelentkezzen. Ezután elaludtam, és róla álmodtam. Álmomban már nem kértem, úgy kezdődött, hogy szeretkeztünk, mondtam neki, hogy inkább beszéljünk, erre azt mondta, hogy végülis újrakezdhetjük. Erre felhoztam egy sérelmemet, ő pedig azt mondta, hogy ha ezek a dolgok mindig előjönnek, akkor úgy viszont nincs értelme az újrakezdésnek, akkor működhet, ha tiszta lappal indulunk.


Azt tudni kell, hogy egyébként is álmodom vele gyakran, de ilyesmit soha. Álmomban mindig csak haverok vagyunk, ahogy most a valóságban is. Ő 32 éves, én 29. Lehet, hogy ez volt a válasz? Hogy megkaptam a választ, csak még "fizikailag", a valóságban nem válaszolt? Lehetséges, hogy a válasz álomban jön, és a valóságban csak később? Örülnék, ha valaki aki ért ehhez, tudna válaszolni! Köszönöm előre is!


2016. jan. 2. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi van? Álmodtál a fickóddal, akire elalvás előtt gondoltál? Húha, ez bizonyára egy JEL.
2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Tegnap megkentem margarinnal egy kenyeret és BUMM margarinos lett a kenyér! Isteni beavatkozás?
2016. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet szó nélkül tovább állni, ha csak hülyeséget tudsz mondani. Nem baj, ha nem hiszel benne, én tiszteletben tartom, de te is tartsd tiszteletben, hogy mások igen!
2016. jan. 2. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem így 29 évesen érdemes lenne ma éjjel ezeket a kérdéseket is feltenni a volt barátodnak. Ha ismét megerősíti, akkor vedd fel vele a kapcsolatot fészbukon, mert még nincs veszve minden.
2016. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Aljasok vagytok, de megérdemli. XD
2016. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szió!


Én szerintem nem egy jel volt ez. Velem is ez volt, akartam valamit, ami hiányzott az életemből, és agykontrollal megpróbáltam bevonzani, megmozgatni a dolgot. Természetesen úgy belelovagoltam magam, hogy enyém lehet az adott dolog, hogy álmomban is megjelent. De csak azért, mert ez töltötte ki az egész fejemet aznap éjszaka.

2016. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 könyvmoly18 válasza:
Szerintem nincs összefüggésben... Maximum annyi hogy aznap rágondoltál és ezért álmodban is visszajött:) De! Ettől függetlenül én nagyon drukkolok hogy újra összejöjjetek! Cuki kis love story lenne:3 Szóval küldöm az energiát! :D
2016. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!