Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki vonzotta már vissza a...

Valaki vonzotta már vissza a volt párját vonzás törvényével?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad? Kérem csak az válaszoljon, aki próbálkozott vele/sikerrel járt, egyéb vélemények most nem érdekelnének! :) Köszönöm!
2016. jan. 4. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Adtam rá vasruhát, és amikor el akart menni fogtam egy patkómágnest.
2016. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én jelenleg próbálkozom. Eleinte csak úgy felszínesen utánaolvasgattam, próbálkoztam vele. Tárgyakra, eseményekre hihetetlenül könnyedén ment. Aztán egy fokkal erősebben kezdtem hinni, lerajzoltam magunkat, ahogy boldogak vagyunk, leírtam az érzéseimet az új kapcsolatunkról. Bíztam benne, mégis rengeteg negatív érzés, és félelem volt bennem ezzel kapcsolatban. Két hét alatt elértem, hogy haragosból ismét jó hangsúlyt üssek meg vele, jól elbeszélgessünk. Aztán felhoztam neki azt a témát, hogy esetleg a jövőben lehetne e köztünk valami. A szoros barátságra rábólintott, majd bevallotta, hogy jelenleg más tetszik neki.


Most úgy vagyok vele, hogy egy szélesebb skálát adtam meg az Univerzumnak. Szeretnék bevonzani valakit, aki ilyen, és ilyen (itt megadtam pár számomra imponáló tulajdonságot, amivel az exem is rendelkezett) vagy a volt kedvesemet. Lerajzoltam magamat egy alakkal, aki hasonlít rá, de mégsem teljesen ő. Kizárok minden negatív gondolatot vele kapcsolatban, csak pozitívumokkal veszem körbe magam. Gyógyítgatom a szívem.

Valamint megpróbálom újrajárni a dolgokat. Észrevettem, hogy őt is bevonzottam az életembe úgy,hogy észre sem vettem, a következőképp:

- letettem arról, hogy görcsösen akarjak valakit, helyette elképzeltem az ideális partneremet, mintha már vele lennék

-pozitív, vidám dolgokkal vettem körbe magam

-szerettem azt, aki vagyok

- Illetve egyszer úgy intenzívebben rá gondoltam, hogy mennyire szeretném, ha viszonozná az érzéseimet

Négy nappal később elmondta, hogy egy ideje már kedvel.


Igazából én a szakítást is bevonzottam. Valahányszor úgy viselkedett, ahogy nem kívántam, csak halványan, de átsuhant a szakítás gondolata az agyamon. Na, most, ha ez nem is komoly, de sokszor történt meg. Aztán valahogy körvonalazódott bennem a gondolat, hogy kiszerettem belőle. Elkezdtem rákoncentrálni, félni tőle. Féltem attól, hogy szakítani fogunk. Az utolsó előtti nap felkészültem rá, hogy ha ezt a feltételezésem megtudja, szakítani fogunk. Szinte hallottam, ahogy kimondja azokat a szavakat.

Másnap szakított velem, ezen ok miatt.

Lehet, csak véletlen egybeesések, de rémisztő. :D Ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled erről. :)

2016. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mindenkinek megvan a párja valahol a világban 80%ban már 15 és 20 éves korodban találkoztál vele vagy csak láttátok egymást.Nem kell ide vonzástörvény mert aki a tied az örökre az marad és ha elis megy egy időre visszajön hozzád mint a bumeráng :) De ha ez megnyugtat csináld meg ezt (én is kipróbáltam és eddig hatásos :D )

[link]

2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy érted, hogy hatásos? Meséld el kérlek a történetedet, akár privátban!


Utolsó előtti, neked mindenképpen írok, én is szívesen beszélgetnék veled!

2016. jan. 4. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Végigolvastam... Na semmi ilyesmit nem akarok, azt hittem valami "jobb" dologról van szó, pl. vonzás :)
2016. jan. 4. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

igen.

és még 2 év ment el vele az életemből és megint vége lett.

egy ismerősöm szerint, aki hisz a vonzás törvényében a szerelemre nem szabad alkalmazni, mert úgy sem lesz jó ha így kapod csak meg a másikat.

2016. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, te hogyan csináltad? Mennyi ideig voltatok külön? Hogy sikerült ismét összejönni? Igen, vannak ilyen esetek, de bízom benne, hogy a miénk sikerül! :)
2016. jan. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!