Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki a vonzás törvényével...

Valaki a vonzás törvényével visszaszerezte már a volt barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogyan?
2015. nov. 9. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Figyu,

Ha mennie kellett, engedd el ...

Lehet, hogy valami sokkal-de-sokkal jobb vár rád ... (tapasztalatból írom)

2015. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, de nem jött össze.

Tudod mennyire örülök, hogy végül nem jött össze? :))))

Elsőnek igaza van, jön majd más, jobb ;)

2015. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, így is lehet... De amióta vége lett azt érzem, hogy nincs is vége. Nem hagyja, hogy mással legyen valami, 1x már félig beismerte hogy megbánta a szakítást... Most van valami nője (de nem vallja be), ugyanúgy írogat... Néha olyan az egész, mintha együtt lennénk, úgy beszél. Úgy érzem csak egy kis löketre lenne szüksége a bizonytalansága miatt. Mivel ő szakított én nem akarok kezdeményezni
2015. nov. 9. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért szakított? Friss húsra volt szüksége?
2015. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érezte azt amit "kell". Most máshogy vannak a dolgok, még bármi lehet :)
2015. nov. 9. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Egy kapcsolat nem az érzelmekről szól.
2015. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miről szól szerinted? Szerinted miért nem az érzelmekről?
2015. nov. 9. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom, hogy az érzelmeknek két típusa van.


Az igazi érzelem szellemből jön és a szeretet táplálja. Nem csak egy érzés, hanem egy döntés, hittel és bizalommal. Tartós és mély. Egy rossz gondolat vagy "érzés" nem viszi magával. Csak sokan ezt a másik idézőjeles "érzést" kergetik, ami önző, mulandó és az eufóriáról és egóról szól. Sokan ennek a szemétnek a hívei:

"Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted"

Rosszabb esetben, akinek hiszem magam melletted.

Van akinek a szerelem csak egy szexkapcsolat, vagy egy kapcsolat és nem a másik ember igazi értékét látja, csak megelégszik vele.

Nem egy önző rózsaszín felhőt, eufóriát kell kergetni.

2015. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelmed a legjobb barátod, akivel szexelsz.
2015. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Az igazi érzelem szellemből jön és a szeretet táplálja. Nem csak egy érzés, hanem egy döntés, hittel és bizalommal. Tartós és mély. Egy rossz gondolat vagy "érzés" nem viszi magával."


Pontosan ilyen volt a kapcsolatunk. Ja és a legjobb barátok voltunk napi kb 3 óra beszélgetéssel. Csak hát közbe jött hogy kergetni kell ezt a hülyeséget 32 éves férfi létére. Nem értem hogy nem fogja fel ilyen idősen hogy a következő kapcsolatában is elmúlik. Így mindenki pár évente váltogathatná a párját. Tööbet várt a kapcsolatunktól. Ja az állandó rózsaszín felhőt, az nem volt elég hogy szinte egymásnak voltunk teremtve minden téren. Nagyon igazad van Lucifer!

2015. nov. 9. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!