Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nekem nem hat a háromujjtechni...

Nekem nem hat a háromujjtechnika a tanulásban. Van akinek bevállt? Vagy valami más módszer a tanulásban?

Figyelt kérdés

#tanulás #agykontroll #háromujjtechnika
2016. jan. 10. 14:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Regeteg embernek hatott már,inkább azt bizonyították,hogy igenis hat.

De fogadni mernék,hogy te még egy tanfolyamon sem vettél részt,csak mindenbe belepofázol amiről fogalmad sincs

2016. jan. 10. 21:05
 12/19 anonim ***** válasza:

1; Az alfa hullámokról nem válaszoltál a kérdésemre

2; Tudod mit jelent a "bizonyítás" kifejezés?

2016. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy sok embernek bevált.Nem az a lényeg,hogy bizonyított vagy nem.Egyébként az agykontroll nekem már rengeteg doligban segített,úgyhogy tudom hogy hat.És ha nem bizonyított?Akkor us hat...
2016. jan. 10. 21:25
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne állj le vele vitatkozni! Direkt kihozza belőled, hogy leállj vele. Persze, hogy működik! Úgy, mint csak ebben az országban több tízezer embernek. Mire akartad használni eddig? Kis dolgokkal kezdj, tudod, hinni kell benne! Én is ilyenekkel kezdtem, hogy hagymapucolásnál ne könnyezzek. Nem érdekel őszintén szólva, hogy mit bizonyítottak és mit nem, nekem azóta nem csípi a hagyma a szemem. Parkolót is mindig találok az autóval. Ezt a parkolós trükköt egyébként mások is előszeretettel használják.
2016. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:igazad van,nem érdemes vele foglalkozni:)

Elég pattanásos voltam és most minden este használom az elmetükre,technikát és úgy vettem észre mintha tisztulna az arcom:)

2016. jan. 10. 21:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem működik. Három ujjam közé fogom a ceruzát és amit olvasok, azt leírom. Így könnyen megragadnak a dolgok, mert elég ideig foglalkozok az információkkal. Ha csak olvasom, akkor nem sok marad meg az olvasottakból, vagy csak kevés. Az összefüggések megértésében is segít az olvasás és az olvasottak leírása. Ez egy nagyon jó módszer a tanulásra.
2016. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#8-nak: Ízléstelen vagy!!! Az asztalosok üzemi balesetét ezzel párhuzamba hozni, ... A tesómnak eszébe sem jutna, hogy a "maradék" 3 ujját ilyesmire használja...


#16-nak: Jó módszer, sokszor csináltam én is. Csak hát ennek édes-kevés köze van ahhoz, amiről a kérdező szól!

2016. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Próbáljad meg mindkét kezed 3-3 ujjával!

AZ biztosan HAT!

2016. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

3ujj technika? A leszbik ugranak be elsőre, másodikra meg az "olvass a sorok közt" beintés.

Az alfa-hullámok hélium atommagokból állnak, erősen ionizáló hatásúak, ne állj az útjukba! Viszont papírlap megállítja őket.

2016. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!