Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy lehetnék okosabb? Valamil...

Hogy lehetnék okosabb? Valamilyen agykontrollos tanfolyamra gondolok, amivel fejleszteni lehet az intelligenciaát.

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül egy ilyen tanfolyam?

2016. jan. 16. 11:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
sajnos, akiben egy ilyen kérdés megfogalmazódik, az már menthetetlen.
2016. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem állok az értelem magasabb szintjén, de nem adom fel ilyen könnyen.
2016. jan. 16. 12:00
 3/18 anonim ***** válasza:

Az agykontrol csak abban segit,hogy hogyan hasznald helyesen az elmed!

Muveltebb es okosabb csak olvasassal es tanulassal lehetsz !

2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A villámolvasás, például.Folyamatosan szerveznek ilyen tanfolyamokat.Rengeteg visszajelzés van róla a neten.
2016. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Meditálj! A rendszeres meditálás bizonyítottan emeli az intelligenciát. Aki meg tud tanítani normálisan meditálni, meg más hasznos technikát alkalmazni, hát az az Agykontroll tanfolyam. 39000 forint az alaptanfolyam. A villám olvasással a műveltségedet tudod emelni. Azt most hirtelen nem tudom, mennyibe kerül. Mindkettőt a Agykontroll. hu oldalon megtekintheted.
2016. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet villam olvasassal muveltebb valaki?

Nem az a fontos,hogy milyen gyorsan olvasol,hanem az,hogy mit?

2016. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az agykontroll nem erről szól. Olvass természettudománnyal foglalkozó könyveket, nézz természetfilmeket, fejts keresztrejtvényeket, játssz memóriajátékokat. Ilyen egyszerű.
2016. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meditálni nem tudok, mert nem az én műfajom és nem tudom mi az a villámolvasás, költséges? Nem nagyon tudok koncentrálni, amikor tanulni kéne. Szó szerint elalszom. Mindig készülök rá, hogy megmutatom!" De ráunok és halasztgatom. Ugyanúgy vagyok a természetfilmekkel. Annyira untatnak, hogy nem tudok figyelni. Csak azt látom bambultan, hogy beszélnek beszélnek, és végül nem is figyelek oda. Vagy fogom magam és megnézek egy akció vagy horror filmet. De vannak helyzetek, amikor oda tudok figyelni egyszerre mindenre. Ez akkor történik, amikor olyasmit teszek vagy eszek, amit szeretek. Hülyén hangzik, de ez van.
2016. jan. 16. 18:26
 9/18 A kérdező kommentje:
Én akkor meditálok, amikor valamit eszek. Módjuk édességet,csipszet, pizzát meg ilyesmi. De sajnos nem vagyok nagyevő. A másik dolog pedig az, hogy nem tudok greffitizni meg tanulni egyszerre. Nagyon értek az elektronikus cuccok javításához számtechhez meg ilyenek, nem mintha tanultam volna. A tudomány számomra kinai a biológiával együtt.
2016. jan. 16. 18:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Legalább az arcod nagy, ha már tufa vagy mindenhez, ez is valami.
2016. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!